Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet vissza állítani...

Hogyan lehet vissza állítani a gyakori kérdések régi felületét?

Figyelt kérdés
Ez az új nagyon nem jó, valahogy összefolyik minden. Mintha egy színű lenne az egész. Nehezebben találom meg a saját válaszom. Mások válaszai egybefüggők. A betűk is túl nagyok néhol.

2020. máj. 16. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom de nekem is jobban tetszett a régi
2020. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem lehet megszokod vagy megszöksz
2020. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Nem hiszem, van-e rá lehetőség. Esetleg (?) a greasemonkey css override bevetésével. De nem lesz 100%-ban a régi.
2020. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 tabaki ***** válasza:
77%
Most kezdtek el sopánkodni, amikor már jóformán helyreállt a világ rendje? Láttátok volna az oldalt két napja, színes fejlécek nélkül, szemfolyató árnyalatokban! Bezzeg összetennétek kezeteket-lábatokat, hogy mégiscsak van fejlesztői becsület a világon!
2020. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
4: Ha még azt is bevezetnék, hogy 5 percig lehessen szerkeszteni a hozzászólást, mindjárt elégedettebb lennék.
2020. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

3-as legalább ad egy alternatív megoldást, de lepontoztátok. A nagy semmi meg felértékelt.

Scriptet lehet ír arra, hogy legalább részben olyan legyen mint volt. Színek, betűtípusok, sortávok biztosan felülírhatók.

Korlátozottan még az elrendezés is.

Teljesen visszahozni a régit nem lehet.

2020. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy
2020. máj. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se lehet, de nekem se tetszik, hátha ezt látva visszaállítják
2020. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tabaki ***** válasza:
89%

@8:


Aligha. Folyt már erről elmélyültebb társalgás is, arra sem állították vissza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1047845..

...de azt kell, hogy mondjam, a felvetődő ötletek nagy része megvalósult az oldalon. Mellesleg már a fenti kérdés előtt is gyorsan reagáltak rá a fejlesztők, hogy a hófehér alapon zöldesfehér és kékesfehér táblák eleganciája nem váltott ki osztatlan sikert, és először határozottabb színekkel, majd a színes fejlécekkel tagolták a szövegfolyamot. Azóta az alap sokkal barátságosabb szürke tónusúra váltott, sőt, megkaptuk az áhított, de nem igazán remélt sötét témát is. Ez talán még finomítható, de rossznak semmiképp sem nevezném. Az új funkciókkal általában eleve sem volt baja senkinek, és én úgy érzem, hogy az igazán bántó melléfogások nagyobb részét már orvosolták. A diszkrét általános százalék helyetti idegesítő pipákkal meg az egyébként ügyes, de zavaróan előtérbe nyomott kérdésértékelő kördiagramokkal és a mancsok gombokra cserélésével már úgy vagyok, hogy olyan kisebb kozmetikai problémák, amelyekkel együtt lehet élni. Véleményem szerint még két fontos dolog megoldatlan: Az egyik az oldalak automatikus frissítésének hiánya, ami itt, ahol ide-oda lépkedve követed a kérdések változását, mereven szemben áll az evidenciával; a másik pedig az utolsó hozzászólás időpontjának eltűnése a kérdések mellől. Gyanítom, hogy az utóbbi szándékos, és az értesítő-köröcskékre osztották volna ki a szerepet, de kényelmetlenre sikeredett a megvalósítás. Egyébként viszont megkockáztatom, hogy az új oldal lassan minden szempontból jobb a réginél, még ha sajog is a szívem a barkácsmunka otthonosságát idéző bumfordi felület egyediségének feladása miatt.

Régi kérdésekig visszalapozva, ha jól számoltam, legalább három hasonló megújuláson esett már át az oldal. Minden esetben ugyanilyen felzúdulás követte a változást. Miért kellett elrontani? Követeljük vissza a régit! Minden használhatatlanná vált, képtelenség eligazodni, a régi lilás szín sokkal jobb volt. Ez lesz a GyK veszte – ti is észrevettétek, máris mennyivel kevesebben jönnek ide a kérdezni? Aztán a vége mindig az lett, hogy az új változat apránként kicsiszolódott, valahogy jobban bevált, megszerették és legközelebb azt gyászolták ugyanilyen szenvedélyesen. Fogják még ezt is keservesen siratni.

2020. máj. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehogyan. A weboldal tulajdonosa(i) megváltoztatták, és ezentúl ilyen lesz.
2020. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!