Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Tényleg én vagyok az egyetlen,...

Tényleg én vagyok az egyetlen, aki szerint sokkal jobb lett az oldal, mint volt?

Figyelt kérdés
Szerintem egy csomó hasznos funkcióval bővült és átláthatóbb is lett. Elsőre én is kiakadtam, mikor megláttam a változást, de csak mert megszoktam a régit. Minden új felületet nehéz megszokni, főleg, ha olyan sokáig használod a régit, mint amennyi ideig itt volt. Szerintem a legtöbbeknek csak azért nem tetszik, mert nem tolerálják jól a változást.

2020. máj. 23. 21:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
aha
2020. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%
Nekem személy szerint nem tetszik az új dizájn, de még nem használtam eleget ahhoz, hogy el tudjam dönteni, hogy ez csak megszokás kérdése-e.
2020. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én sem a dizájnról beszélek elsősorban. Nem mondom, hogy szép, de az előző sem volt az. :D Viszont most sokkal több hasznos funkció van, a válaszok értékelése is jobb, az egész átláthatóbb.
2020. máj. 23. 22:00
 4/30 anonim ***** válasza:
35%
Nen
2020. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

A szavazás jó dolog.

A pontozás letiltása egyes topikokban jó dolog.


Amúgy vannak apróbb hibák. De már az is meglepő, hogy hajlandóak voltak foglalkozni az oldallal. Konkrét hibákat évekig nem voltak hajlandóak kijavitani és szidták és bántották azt, aki jelezte azokat.

Mindenképpen pozitív, hogy a hozzászólásuk megváltozott. A designnál fontosabb a használhatóság az én szememben. És az minimálisan jobb lett, de még van benne potenciál.


Gondolom ezért is bannolni fognak, néhány embert, hogy megkérdőjelezi az oldal döntéseit. Régen ezt kivétel nélkül alkalmazták. Talán rájönnek majd egyszer, hogy nem rosszindulatból jelentik ki az emberek a meglátásaikat. De ezt nehezen hiszem, hogy felfogják.

2020. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nem, csak némileg, valamennyivel. Lehetnének még funkciók és újítások, amik emelnének a színvonalon.
2020. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
66%

Határozottan idegesítő, hogy

:

- elveszik az írt válasz, miközben lapozó a kérdés válaszai között.

- nincs válasz előlnézete lehetőség

- az input mező 9 sor x 30 karakter. Ez nem a Twitter! Itt ha az ember mond is valamit, nem csak frappáns válaszokat ír, akkor nem fér bele.

- a kis felkiáltójel a menü sorban mi a fenének van ott, ha se válasz nem jött, se levél nem jött? Kit érdekel, hogy hányas szintén van gyakorin. A % nem jelent semmit hosszú évek óta. Amikor attól függ mennyi a %, hogy a tényeket elfogadják-e mások, akkor nincs értelme. Bírom a szó szerinti törvényt és nem hiszik el, vitatkoznak vele. Aki másokat bánt, szándékosan az fel van pontozva. Szóval ez még mindig értelmetlen.


- a sötét módban a kék betű használata szándékos. Mindenkinek kötelező tudni, aki megjelenéssel foglalkozik, hogy a kék fény milyen hatással van az ember biológiájára. És a kék élénkít, nyugtalanít. Tökéletesen jó lenne a zöld szín is, de attól nyugodtabban lennének az oldal látogatói és ez a dizájnernek vagy nem szándéka - ami valószínűbb - vagy nem dizájner.

2020. máj. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

7: "- elveszik az írt válasz, miközben lapozó a kérdés válaszai között."


Ezt hogy érted?

2020. máj. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#8

Egy nagyon jó fejlesztés, hogy látszik az aktuális 10 hozzászólás a kérdéshez, miközben a választ lehet írni.

Ami tök jó, mert nem kell két külön böngésző fülön nézni ugyan azt a kérdést.

A leirt gondolatokra tudok könnyebben válaszolni ilyenkor.


Mi van akkor, ha egy kérdéshez már több mint 10 hozzászólás érkezett? Az oldal külön 10esével csoportosítja a bejegyzéseket. Ezeket szeretném újra olvasni a válasz írása közben, nehogy félre idézzek egy korábbi hozzászólást, amit épp kifejtek, miként csatlakozik a kérdéshez. Hiszen a kommunikáció része az egymásra reagálás, mint amit mi ketten is csinálunk most - még akkor is, ha a gyakori kérdések ezt tagadja a szabályaival.


Tehát lehet lapozni a hozzászólások között 10esével.

A válasz írás közben ezek között lapozik a felhasználó, a beírt válasza elveszik. És hiába nyom vissza gombot, nem lesz ott az input mezőben.


Ezt úgy lehetne megoldani, hogy ha az oldal tartalma dinamikus lenne, egy AJAX kérés pont ezt szolgálja ki 21 éve. De vannak más API hívások is.


De mit értek én ehhez? Már 8 éve nem foglalkozom web fejlesztéssel.

2020. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
49%
9: A kérdésre kell válaszolni, nem a kommentekre. Ezt a szabályzat is kimondja. Persze a többség letojja. :)
2020. máj. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!