Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az Alexandra könyveknél...

Az Alexandra könyveknél tényleg minden raktáron van? Szinte az oldalukon egyetlen egy "kifogyott" könyv sem található

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert egy könyvet szeretnék venni ami egyedül ott található meg és ha valaki rendelt már tőlük akkor tudnának valamilyen információval szolgálni, hogy mennyire éri meg az oldalukról rendelni, meg jön-e stb.?

2020. jan. 8. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Már miért ne jönne meg?
2020. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az nem megszűnt Vagy csak a bolt hálózat?
2020. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2. Nem szűnt meg.

[link]


A nyugatinál, Budapesten még a bolt is megvan.

2020. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Simán megeshet főleg Magyarországon, hogy nem érkezik meg egy csomag. Eddig velem ugyan nem történt ilyen de mindenesetre megpróbálkozom vele ha megbízható a könyves bolt. Egyébként ha jól tudom Debrecenben, Miskolcon és Egerben is van még ilyen könyvesbolt.
2020. jan. 8. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a boltban vettem át a rendeléseimet és ott eddig mindig megvoltak. :D

De akkor esetleg te is vedd át valamelyik boltban, ha a közeledben van az egyik.

2020. jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Könyvesbolt van a közelemben, csak a könyv amit keresek nincs az azon településen lévő könyvesboltban. Mire meg kikérem ott... hamarabb kiszálítják nekem.
2020. jan. 16. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!