Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A hosszú válaszokat vannak...

A hosszú válaszokat vannak olyan akik el olvassák?

Figyelt kérdés

Néha van hogy túl hosszú válaszokat kapok és én nekem nincs energiám időm el olvasni főleg ha valami vitatkozós politikai kérdést teszek fel ,és jön egy olyan válaszoló akivel nem értek egyet ,csak azért sem olvasom végig a trehányságát.


Ti el szoktátok olvasni a hosszú válaszokat?



2020. jún. 19. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én írni szoktam a hosszú válaszokat. :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..



De másét is elolvasom, ha nem úgy ír, mint egy elsős.

A Politika / Vallás kategóriákat direkt nem látogatom.

2020. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha te kérdezel, neked illene elolvasni a rá adott választ. Különben, ha nem érdekel, minek kérdezel?


Én azt nem szoktam elolvasni, aki a kérdéséhez kisregényt ír. (Ráadásul förtelmes helyesírással.)

2020. jún. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Amúgy, ha azt sem tudod, hogy

1. Attól még, hogy nem értünk egyet valakivel, illik megtisztelni azzal, hogy elolvassuk/nem szóljuk le. Eleve, honnan tudod, egyetértesz-e, ha el sem olvasod?

2. Az ugye megvan, hogy a "trehányság" teljesen nem ideillő szó? Szerintem fogalmad sincs, mit jelent...


Borzasztó ember lehetsz. Eszed semmi, de "véleményed" az van. :D

2020. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

"A hosszú válaszokat vannak olyan akik el olvassák?"


A feltett kérdéseket "vannak olyan", akik legalább egyszer ellenőrzik, mielőtt ilyen formában "ki írják"?

2020. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én el szoktam olvasni.
2020. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan akkor igen. De ha csak vitázni akar, vagy nem kapcsolodik a témához akkor csak akkor ha unatkozom.
2020. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell elolvasnod, legfeljebb így jársz:

[link]

2020. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiírsz egy kérdést, aztán egy "hosszú" válaszról olvasatlanul eldöntöd, hogy "trehány".

Furcsa mentalitásod van.

2020. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

El szoktam olvasni, nem véletlenül ír valaki egy "kisregényt" válaszként. Bevallom, én is nagy terjedelmű hozzászólásokat szoktam írni, HA olyan a kérdés (tipikusan az ilyen politikai, filozófiai stb. kérdésekre gondolok), máskülönben igyekszem tömören, de érthetően megfogalmazni a válaszomat. Egyébként pedig, egy hosszabb válasz elolvasásával és értelmezésével közelebb kerülhetsz az adott ember gondolkodásmódjához, segít az ő nézőpontjából is megvizsgálni a témát. Lehet, hogy csak én vagyok defektes, de személy szerint szeretem különböző módokon körüljárni az engem foglalkoztató kérdéseket, de kinek mire van igénye, ugye.


U.I.: Remélem, ezen válaszom még nem tartozik az általad annyira lenézett "nagy terjedelmű" válaszok közé. :D

2020. jún. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Laylah ***** válasza:
Ha érdekel a téma, akkor igen. Politikánál sokszor a kérdés leírását sem olvasom el.
2020. jún. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!