Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Más nem unja még ezt a leponto...

Más nem unja még ezt a lepontozás témát?

Figyelt kérdés
Csomó kérdésnél átmegy a téma arra h ki meg miért pontozott le egy választ. Miért olyan fontos az hogy tök idegen emberek név és arc nélkül zöldet vagy pirosat nyomnak?
2020. júl. 8. 11:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%
Én az egész oldalt unom.
2020. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
89%

Engem speciel nem érdekel ez a pontozósdi, 10 év alatt már hozzászoktam.

Egyedül az zavar, mikor pl. egy technikai témával kapcsolatos kérdést írnak ki a számítástechnikában, és a normális válaszokat lepontozzák a vérpistikék, az ostobaságot meg közel 100%-hoz felpontozzák

A teljesen laikus kérdező meg másra nem hagyatkozhat, csak az értékelésekre.

Tényleg komoly tudással rendelkező hozzáértők mindenféle technikai adatokkal, linkekkel alátámasztva egy korrekt választ adnak, mégis az ostobaságot veszi megbízhatónak a laikus kérdező mert az van felpontozva.,

Csupán csak azért, mert a buta (trollnak nem is nevezném, simán csak tudatlan) vérpistikék lepontozták hisztiből a megfelelő válaszokat.


Szerintem ez nagyon káros dolog, hisz sokan a pénzüket teszik kockára azzal, hogy segítséget kérnek egy hardver megvásárlásában, de 12 éves lepontozók miatt lehet hogy megszívják majd.


Egyébként sokszor már nekem sincs kedvem segíteni egyes kérdésekben, mert tudom hogy többen vannak azok akik buták a témához, de korlátlan szabadidővel rendelkeznek mivel egész nap a szobájukban rohadnak (nyári szünet).

Ebből adódóan 0-24 ontják magukból az ostobaságot, és arra verik ki ha pirosat nyomhatnak egy korrekt válaszra.

2020. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
86%
Valaki írta már itt egyszer, hogy egyszer össxevitázott egy agresszív tollal, aki több IP-ről több bejelentkezésről elkezdte vadulblepontozni, és a hasznos válaszadási aránya egy nap alatt 80%-ról 20-ra csökkent (Ez a mostani rendszerben kb. úgy nézne ki, hogy négy zöld pipából egy lesz.) És utána megesett vele, hogy valahova válaszolt, és a kérdező azt írta, hogy sorry, de benned nem bízok, mert csak 20%-os vagy. Ezért számít.
2020. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

össxevitázott egy agresszív tollal=összevitázott egy agresszív trollal

vadulblepontozni=vadul lepontozni

2020. júl. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

2xSü története volt ez, de ott valami más is közrejátszhatott. Ha több ezer válaszod van és magas a százalék arányod, nem tudja 1 ember csak úgy lerontani. Ott már kell egy bot ami megkeresi valakinek a válaszait (ha megjelenik a neved, Google kiadja az összeset), majd pár óra alatt végigmenni rajta lepontozva, hogy komolyan, főleg több tíz százalékpontot essen a fordulónapon az értékelésed.

A sztori vége az volt emlékeim szerint, hogy nem fogadták el az érvelését és nem állították helyre a fiókját, és ő mégsem hagyta el az oldalt.

2020. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
86%
Az a baj, hogy sokan önbírálóan pontoznak. Tehát nem nézik a válasz valódi igazságtartalmát, hanem ha számukra hasznos, vagy egyezik a véleményükkel akkor zöldet nyomnak, ellenkező esetben meg pirosat.
2020. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
84%

15: Hidd el, léteznek ilyen elmebeteg trollok, akik képesek erre időt szánni. Ezek a gép előtt élik az életüket. Szerintem elég ha egy bizonyos valakitől kb. 10 darab választ lepontoznak 20 külön bejelentkezésről, és máris csatornamélységbe zuhan az aránya.

Számunkra, akik normálisak vagyunk, nyilván fura elképzelni, hogy valaki evvel tölti az időt. Dehát ez olyan dolog, minthogy én értelemszerűen soha nem erőszakolnék nőket, vagy molesztálnék kisgyerekeket, de ettől sajnos még nagyon is léteznek ilyenek.

2020. júl. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
27%
Májusig a GYIK is úgy írta, hogyha nem tetszik egy válasz, akkor ne reagálj rá, hanem pontozd le. Ez volt a hivatalos álláspont és megoldás a helyzetre.
2020. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
5%
Miért lett lepontozva a válaszom???
2020. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ezt valahogy korrigálni kellene, például hogy csak az értékelhessen válaszokat, aki az adott kérdéshez írt választ.
2020. júl. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!