Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Titeket ez nem idegesít az...

Titeket ez nem idegesít az oldalon?

Figyelt kérdés
Egy csomó kérdésnél mindenkinek az az első válasza, hogy "ez biztos kamu" vagy hogy "komolyan ez a legnagyobb problémád, örülj magadnak". Én nem szoktam sok kérdést feltenni, úgyhogy nem én kapom ezeket, csak egyszerűen látom, és nem értem. Amíg nem szappaonoperába illő problémával áll elő valaki, addig ez nem is igazi probléma, ha meg igen, akkor rögtön kamu. Nem ez az oldal lényege, hogy lehet kérdéseket feltenni anoníman és utána kapsz arra választ?
2020. júl. 12. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Sokszor én sem értem mi alapján gondolják, hogy egy kérdés kamu. Meg eleve mi értelme lenne komolynak tűnő kamu kérdéseket kiírni. Jó vannak ilyen baromságok mint amit ma is láttam pl. hogy a lányok szoktak-e kakilni. Na az ilyeneket nem bírom én sem de amúgy nem értem miből lehet megállapítani, hogy egy kérdés kamu-e vagy sem.
2020. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sokan szórakoznak kamu kérdések kiírásával.

Ezzel együtt nekem is az a véleményem, hogy még ezekre is érdemes válaszolni, hátha valaki másnak tényleg ilyen problémája van.

Már persze, ha az illető visszaolvas, és nem csak újból feldobja a kérdést...

2020. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Durván 10 éve használom az oldalt kisebb nagyobb megszakításokkal. Tonnányi kamu kérdéssel találkoztam már, könnyedén kiszűrhető ki az aki csak unalomból tesz fel valami félig meddig provokáló kérdést.

Nyilván ehhez kell némi dörzsöltség és tapasztalat, hogy kiszűrd ki az aki csak szórakozásból tesz fel fiktív kérdéseket.


Persze az az oldal lényege, hogy az emberek kérdezzenek, csak ezt a trollok is kihasználják.

El nem hinnéd milyen sok ember van akivel a kutya nem foglalkozik, magányosan tengetik a napjaikat és az egyetlen elfoglaltságuk az, hogy ide fiktív kérdéseket gyártanak.

2020. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez a kérdés kamu.
2020. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!