Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írnak rám kötekedni?

Miért írnak rám kötekedni?

Figyelt kérdés

Írok egy választ valahova indoklással és ezután elég gyakran privátban elkezdenek kötekedni..pedig sokszor nem is megosztó véleményt írok hanem tényt és mégis megy a beszólogatás.


Miért jó ez valakinek?


2020. júl. 20. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekik más a véleményük. Ne figyelj azokra és ne is foglalkozz velük! Ha zavarnak ott a letiltás gomb
2020. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem szabad velük foglalkozni csak nem tudom megérteni őket,hogy amikor egy olyan kérdésre válaszolok amiben nem véleményt kérdeznek hanem konkrétan valamire keresik a választ és én megválaszolom akkor miért én vagyok a hülye?
2020. júl. 20. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akik ezzel vezetik le a saját feszültségüket, mindenkibe belekötnek okkal-ok nélkül, lepontoznak minden választ, amit látnak, stb. Ezek igen számalomra méltó lények, nem éri meg folglalkozni velük.
2020. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert morcosak. Lehet,hogy irigyek rád, hogy maguk sem írhatták volna jobban ; és akkor ez felidegesíti őket, hogy azt érzik "valaki jobb náluk". Mert épkézláb, jó, hasznos választ írtál, indokokkal. Vagy egész nap bennük van az ideg; és ide járnak föl levezetni a feszültséget; de ez nem ellened irányul; ez nem ellened szól. Hanem őbennük túl sok a feszkó. Egyébként meg jegyezzed meg, valahol olvastam:) :"Ha valakinek problémája van veled, az nem a te problémád, hanem az ő problémája." :):):) Nem tudom kitől van az idézet már. :):):)
2020. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!