Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van az, hogy sokan csak...

Miért van az, hogy sokan csak bunkózni meg kötekedni jönnek fel a Gyakorira?

Figyelt kérdés
összevissza kommentelnek,rosszindulatúan mindenkinek beszólnak. Ezt élvezik? Így élik ki magukat? Vagy tényleg gonoszak az emberek csak én vagyok naiv?
2014. ápr. 1. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha végig nézed a kérdéseket, és belegondolsz, hogy az idő alatt amíg kiírja, hatszor rákereshetne a Google-ben, akkor az nem más mint lustaság! Valamint rettentő unalmas, egy nap leforgása alatt 65 ezer animével, és egyéb kérdéssel találkozni, amelyek dettó ugyan úgy vannak kiírva.

Aki normális kérdést ír ki, és ráadásul még a témakört is sikerül eltalálnia, az azért szokott a kérdésére megfelelő mennyiségű választ kapni.

2014. ápr. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm. lehet benne valami. Meg nagyon sok az unatkozó tizenéves, aki azon szórakozik, hogy másokat szívat....
2014. ápr. 2. 08:45
 3/4 szandrirocker válasza:
jah minden tízenéves -.-inkabb 19-felfele konnyu ra fogni a "kisebbre"
2014. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és felvállalom, hogy szeretek hülyeséget írni a humor kategóriába, mikor látom valaki idiótát kérdezett.Meg ha nem is humor kategória ... értelmetlen kérdésre nem lehet értelmes választ írni ... de meg jókat is szórakozok rajtuk.
2014. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!