Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Fiúk, titeket az nem zavar...

Fiúk, titeket az nem zavar néha hogy a gyakori egy komplett barátzóna? Pl feltesznek műszaki kérdést, vagy bármit, lehet hogy nő...(!!!) És akkor egy nőnek,segítetek,kihasználnak a nők, úristen. Szóval így nem gond csak személyesen utáltok segíteni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 10:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Más a "segítsen valaki" és más, ha valaki rád repül, hogy "segíts" konkrétan te.


Más lepötyögni egy választ és más órákon keresztül chatelni valakivel, aki balfsz valamihez.


Én egyébként mindenkit lerázok a való életben, aki nyaggat engem ilyesmivel és rámtelepedik, hogy segítsek neki, főleg ha mindig csak akkor talál meg, mikor kellek valamire. De itt az oldalon szívesen válaszolok, mert szeretem, mikor igazolódik, hogy jól gondoltam valamit.


Nem vagyok férfi, de azt hiszem, értem, hogy működik ez.

2020. júl. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
A barátzóna az, mikor konkrétan téged ugráltatnak meg fognak be mindenre (kivéve a párkapcsolatot), ha már úgyis érzelmileg involvált vagy. Gyakorlatilag egy manipuláció, a másik tudja, hogy kutyát csinálhat belőled, mert reménykedsz, hogy azért teszi, mert akar valamit, hiszen hozzád fordult. Ez viszont egy teljesen más műfaj.
2020. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Aha értem, az a gond ha segít az életben, megint kell és megint keres esetleg, itt meg akkor segít az ember ha pl van egy kis kedve/ideje rá. :)
2020. júl. 25. 10:42
 4/11 anonim válasza:
100%
Aha, és ha férfi az illető és neki segítesz? Akkor meleg vagy?
2020. júl. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hu, ez most újdonság, szerintem másik férfinak életben is szívesen segítenek, csak a nőknek tilos életben mert papucsbarátzóna lesz rögtön.
2020. júl. 25. 11:07
 6/11 A kérdező kommentje:
De egyébként lehet hogy akik itt segítenek nekem szívesen műszaki kérdésekben ők is sokszor nők :) Mert én is szoktam néha válaszolgatni amit épp tudok.
2020. júl. 25. 11:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen segítek az életben is nem csak itt, viszont azt én se szeretem ha valaki rámtelepszik és mindig tőlem várja a megoldást.
2020. júl. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy nem csak itt hanem máshol is...


Ha szeretnék megtudni valamit, (nem párkapcsolatról) és odaírom, hogy ../F

nem sok válasz jön.


De ha odaírom , hogy /N na akkor segítőkész mindenki , vicces de így van.

2020. júl. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

'csak a nőknek tilos életben mert papucsbarátzóna lesz rögtön.'


És miért baj? Talán azért segítesz, hogy cserében dugjon veled? Miért baj, ha barátnak tekint? Papucs még nem leszel ettől. Ennyi erővel akkor is, ha pasinak segítesz. Ez neked valami komplexus ez az egész.

2020. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De nőknek csak 1-2 kérdezés alkalmuk van, aztán kifújt. Férfiak jobban elcseverésznek segítenek egymásnak, nőnél pedig a férfi ha hátsó szándékkal segít (ami gyakori), akkor hamar kideríti hogy van e esélye és ha nincs akkor gyorsan fel is szívódik. Rosszabb esetben kiosztja a nőt hogy kihasználta és hogy képzeli hogy barátzónába akarja tenni :)
2020. júl. 25. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!