Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet itt letiltani a...

Hogyan lehet itt letiltani a privát üzeneteket, hogy ne küldhessen mindenki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretek segíteni a kérdezőknek itt a gyakorin, de egyesek a válasz alapján hajlamosak az embert privátban zaklatni, amiből viszont ki szeretnék maradni és nem érdekel, hogy kivel nem egyezik a véleményem, nem szeretnék senkitől sem privát üzenetet kapni sem elviselni a frusztrációját!

Ezt hol lehet itt beállítani a gyakorin?

Hol lehet letiltani a privát üzenetek fogadását, esetleg automata válasz üzit küldeni, hogy köszi, de nem kérek privátot?



2020. aug. 1. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Na, ez engem is érdekel.
2020. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen nincs, csak egyesével külön tudsz felhasználókat letiltani.
2020. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal nincs ilyen funkció. (bár jó lenne valóban) .

Beszélgetni senkivel nem kell, nem kell válaszolnod sem, sőt elolvasni sem. Lehet törölni-tiltani.

Nem értem ez miért akkora probléma.

2020. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
91%
Hát sehogy de ha valaki zaklat privátban utána le tudod tiltani, és utána már nem tud üzenet küldeni.
2020. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4%
Na. Kiborultál mert többször írtam? Bocsika. De ne beszélj már ennyire csúnyán.
2020. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De mennyi időt meg lehetne spórolni, ha nem kellene egyesével?!


Én nem értem, hogy miért akkora probléma egy ilyen magától értetődő funkciót elérhetővé tenni itt az oldal becsületes felhasználóinak, akik nem másokon vezetik le a feszkót, hanem tényleg hasznos válaszokkal, tanácsokkal segítenek a kérdezőknek.

2020. aug. 1. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Régen volt ilyen funkció, be lehetett állítani, hohy senki ne küldhessen üzenetét. Sajnos ezt megszüntették pár éve, azóta csak azt lehet letiltani, akitől már érkezett üzenet
2020. aug. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csodás! :(
2020. aug. 1. 13:58
 9/12 anonim ***** válasza:
59%

Igen, ez egy nagyon hasznos funkció lenne. Én is utálom a priviket, soha el sem olvasom, úgy törlöm. Mennyivel egyszerűbb lenne, ha a küldőnek meg sem kellene írni, mert tudná, hogy nem fogadom.

Ezen túlmenően az a tiszta fehér felület is unalmas, a régi színesebb sokkal jobb volt. De ez másodlagos.

2020. aug. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Mennyivel egyszerűbb lenne, ha a küldőnek meg sem kellene írni, mert tudná, hogy nem fogadom."


PONTOSAN!


És bár nem vagyok informatikus, de gondolom, hogy kevesebb tárhelyet vagy mittudomén mit foglalna a tartalom, ha nem lenne benne a sok felesleges üzenet.

2020. aug. 1. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!