Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törlik a moderátorok az...

Miért törlik a moderátorok az olyan kérdésem, melyben kérdeztem, hogy egy sorozatot melyik oldalon tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Ez már nem az első eset, és felháborító! Nem reklámozok semmit, nem is sértegetek senkit, szörnyen dühít ez és igazságtalannak tartom.

2020. aug. 3. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert wareznek számít, vagyis illegális
2020. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Mikor törlik a modik a kérdésed, mindig kapsz egy levelet, hogy mi az oka.

Szerzői jogot sért (lopás)a kérdésed..és megbüntetik az oldalt érte.

2020. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
#2, miért lopás? Csak szimplán azt akartam tudni, hogy melyik oldalon tudom megnézni a sorozatot.
2020. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%

Mert amit ajanánlanának az illegális oldal..vagyis hozzásegítenének a "lopáshoz"

Mit nem értesz ezen? 🤔

2020. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Ha kifejezetten olyan oldalt keres valaki, ahol törvényesen vannak fent tartalmak. Azok jogállása olyan, hogy ingyenesen online nézhető, esetleg le is tölthető, vagy díjfizetés ellenében megnézhető/letölthető, azt nem tiltják.

Néven is nevezhető, anélkül nem is megválaszolható a kérdés.

Ha olyan oldalt kérdez valaki, ahol illegálisan van fent tartalom, akkor az már jogszerűtlen. Nem ő lop, hanem aki feltöltötte, hozzáférhetővé tette. Vannak olyanok, akik mindenféle jogcím nélkül tesznek közzé tartalmakat, és még olyan pofátlanok is, hogy pénzt kérnek érte.

A felhasználó látszólag jogosan hivatkozhatna arra, hogy de hát kérem én fizettem érte. De ez olyan, mint orgazdától vásárolni. Azt is általában lehet tudni, hogy gyanús a dolog.

2020. aug. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt olyan, hogy feltettem egy környezetvédelmi kérdést a politika topikban, mert politikai vonatkozású is és kimondottan politikai oldalról szerttem volna megvitatni. Az első 3 válasz egy lekezelő troll volt,írtam neki kommenteket, hogy hagyjon békén és elképesztő, hogy egyre több ilen trollkodós válaszsorozat van, nem moderálják őket. Erre nem az ő válaszait törölték, hanem az enyémeket és áttették a tudományok topikba a kérdésem, pedig ő kötött belém és a válaszai degradálóak voltak, a kérdésre nem válaszoltak. Ennyit az objektivitásról.
2020. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, Azért döbbentem meg, mert pár héttel korábban jelentettem egy másik troll két kötekedését és egyiket sem törölték.
2020. szept. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!