Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ha egy kérdés kiemelt, és az...

Ha egy kérdés kiemelt, és az arra adott korábbi, egy hónapon túli válasz a kiemelés után negatív értékelést kap, akkor az az értékelés frissnek számít?

Figyelt kérdés
Mert régi, több éves válaszoknál is lehetséges az értékelés százalékát megváltoztatni, még akkor is, ha az nem kiemelt kérdés.

2020. aug. 5. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen okból kérdezed?


Az értékeléseknél nem szerepel időpont, ha valaki kibontja a válasz értékeléseit, nem tudhatja, melyik értékelés mikori; csak sorrendjük látszik. A jobb szélső az utolsó. Csak annyit lehet tudni, hogy korábbi, mint a látásának időpontja. Hogy mennyivel korábbi, azaz, mikori, mennyire friss, azt nem lehet tudni.

Mivel nincs, így értékelés időpontja alapján nem lehet kérdéslistákat rendezni. Nem kerülhet például egy két másodperccel korábban értékelt válaszú kérdés a lista tetejére. (Választható beállítás alapján csak a legutóbb kiírt kérdés, vagy a legutóbbi válasszal bíró kérdés kerülhet a kérdéslista tetejére, mint legfrissebb.)

A kiemelés lehetőségénél sem számít az értékelés, annak ideje sem.


Ha amiatt kérdezed, mert azt szeretnéd tudni, hogy az ilyen értékelés beszámít-e a (legutóbbi) 30 napos ponttáblázatba, akkor a válasz: nem.

Egy másik kérdés kapcsán végeztem kísérletet. Azt állapítottam meg, hogy kizárólag az számít, hogy a kérés időpontja benne van-e a megelőző 30 napban. Ha kívül esik, akkor hiába van akár az értékelt válasz időpontja és az értékelés is 30 napon belül, nem számít a 30 napos ponttáblázatba. Márpedig az egy hónapon túli válasz kérdésének időpontja biztosan egy hónapon túli.

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__gyik__1060074.. ← 2-es válasz, 2020. júl. 21. 10:22

2020. aug. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. aug. 6. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!