Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ennyi hülye rosszind...

Miért van ennyi hülye rosszindulatú ember a gyakorin?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Nincs jobb dolguk, mint itt élősködni másokon hogy bizonyítság az ő tyúkszaros életük is ér valamit.
2020. aug. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Mert itt név nélkül irhatnak és amit a valo én napokban nem tudnak kiengedni azt itt csináljak.
2020. aug. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Mert a világban is ennyi van.
2020. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Ellent kell mondjak. Ritkán teszek fel kérdést de még nem találkoztam sem "hülye" sem rosszindulatú emberkével.

Tegnap pl. 7 oldalon keresztül senki sem bántott csak is jóindulat volt az emberekben amiért igen hálás vagyok.

Megtehették volna de még élcelődés sem volt.


Ha olyannal találkozom aki engem irritál, tovább görgetek és probléma letudva. Nem idegesít a trollkodás sem, inkább a humoros oldalát nézem.

2020. aug. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Mert enyi sütni valójuk van, engem is idegesít de hát.... A jó isten sok bolondot ês rosszindulatú embert teremtett... Sajnos..

Szard le õket èn is azt teszem

2020. aug. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!