Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért törölték a kérdésemet?

Miért törölték a kérdésemet?

Figyelt kérdés

Tegnap feltettem egy kérdést, egy gyerekmese részét szerettem volna megtalálni a hugomnak, de letörölték, mert megszegte a szabályzatot.

Mi alapján döntik el, hogy mi illetlen. Napi100 kérdés kerülfel szexualitás témában, ami valami undorító dologról szól, de az én gyerekmesés kérdésemet letiltják😡



2020. szept. 6. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Mert ha letöltésre vagy online filmes oldalra kérdeztél, az szerzői jogokat sértett, sajnos jogosan veszik le.
2020. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal Szabályzata alapján, amit regisztrációkor elolvastál, megértettél, ennek tényét önként visszaigazoltad. Ezzel egyidőben nyilatkoztál arról, hogy nem csak megismerted, hanem be is tartod a szabályokat, ennek megsértéséért törölték a kérdésed. Az már csak a te felelősséged marad, ha esetleg mégsem nyitottad meg és olvastad a szabályzatot, mégis azt nyilatkoztad - ettől függetlenül vonatkozik rád, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít a felelősségre vonás alól.


A szerzői jogsértés kérdését pedig annyira komolyan veszi az oldal, hogy kb 3 különböző szabálypont és kikötés is vonatkozik rá.

2020. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Hogy legyen egy ilyen is :D

A szexuális kategóriában is törölnének egy kérdést ami pl a "szexrabszolga tartása a oincében"-ről szólna. De hogy kinek milyen perverziója van és hogy az másnak undorító-e az az egyén dolga és nem véletlen 18+.

Ha nem tetszik nem kell oda járni. Én se nézegetem azokat, mert gyomorforgató ami ott megy és nem is néztem fel oda évek óta. De amíg nem sértenek meg semmilyen szabályzatot addig mehet az olyan is ott, hogy "más is lefekszik néha a mostoha anyjával?".


Ha pl a mese címére kérdeztél rá akkor nem értem miért törölték. Ha már ilyen volt hogy honnan lehet letölteni akkor már bizony szabályt szegtél.

2020. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!