Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet ezen az oldalon...

Hogyan lehet ezen az oldalon a trollokat irtani?

Figyelt kérdés
Elegem van belőlük és egyre több van.
2020. szept. 8. 15:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

10. Attól még senki nem lesz troll, hogy anonim...

Én sem vagyok az, pedig nekem még a felhasználó nevem sem publikus.

Ha valaki azt élvezi, hogy másokat sérteget és provokál az beteg!

2020. szept. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%

Alapvetően azzal van a probléma, hogy amit az egyik válaszoló írt: hiába jelented nem törlik sem a kérdést sem a választ.

Sőt a 9-10 év alatt nem egyszer találkoztam már olyannal, hogy a normális segítőkész válaszokat törölték. A 110%-ban provokatív tartalmak meg a mai napig nem kerültek törlésre.


Egyébként az is igaz, hogy ez nagyon demotiváló tud lenni. Mert őszintén kinek van kedve egy olyan kategóriában segíteni, ahol mindegy mit ír úgyis lepontozzák a trollok?

Szóval a vége úgyis az lesz, hogy szépen megunják az emberek és lelépnek az oldalról.

Vagyis ez már pár éve tendencia, egyre csökken az oldal látogatottsága és ahogy megfigyeltem egyes kategóriákban egyre kevesebb válasz érkezik a kérdésekre.

A normális emberek mind lelépnek és nem pazarolják az idejüket a trollokra.

2020. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
95%

12. Teljesen egyetértek.

Én is már itt vagyok vagy 5-6 éve és azt tapasztalom, hogy egyre több a nem normális válasz/kérdés.

Én is volt, hogy raktam fel kérdést (teszem hozzá egy teljesen normális kérdés volt) pár perc alatt jött vagy 10 válasz ebből 1 volt normális a többit törölték.

A másik meg az, hogy tényleg nem törlik a provokáló kommenteket, velem volt olyan, hogy valaki szó szerint elkezdett anyázni erre felkaptam a vizet és válaszoltam neki, persze az én válaszomat törölték, de az anyázást érdekes módon a moderátorok nem találták provokatívnak...

2020. szept. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy, letiltják őket, 5 perc alatt újra köztünk vannak.


Ráadásul a normális felhasználókat is befolyásolják. Volt példának okáért itt egy felhasználó, akinek kint volt a neve, értelmes válaszokat adott, érdekes történeteket mesélt magáról, szomorú dolgok történtek vele, de minden túljutott és elmesélte, hogyan, ráadásul úgy, ahogy én is, ő is volt anorexiás, de azért volt egy kis szigor benne, hogy nem kezdte el az embereknek, hogy "tyutyumutyu", hanem keményen odavágott, ha arra volt szükség, hogy észhez térítse az embereket, ami miatt pár embernek nem volt szimpatikus és elkezdték piszkálni, minden válaszát lepontozni, oltogatni a kérdései alatt őt, meg a kommenteit is.


A felhasználó válaszainak a minősége el is kezdett utána romlani aztán átment trollkodásba. Utána el is tűnt, jó ideje nem láttam.

2020. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
49%
Sehogyansem,sajna.
2020. szept. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!