Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Örülnétek olyan szavazási...

Örülnétek olyan szavazási lehetőségnek itt az oldalon, ahol több lehetőséget lehetne egyszerre bejelölni?

Figyelt kérdés
2020. szept. 16. 12:22
A kérdező szavazást indított:
Igen, már használtam volna.
Nem lenne rossz, bár még nem volt igényem rá.
Nem, szerintem elég a mostani.
24 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az oldal fejlesztője, de nekem már jól jött volna.
2020. szept. 16. 12:23
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Több a teljesen értelmetlen szavazás, mint a hasznos. Az egésznek semmi értelme. De ha ettől eltekintünk:

Legyen a kérdező döntése, rádiógombokat akar, vagy jelölőnégyzetet.

De ha van szavazás, ne lehessenek válaszok. Vagy ez, vagy az. Szerintem.

2020. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amióta lehet szavazni, nekem is jól jött volna már párszor.

2020. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb szavazásnál nekem is több válasz lett volna jogos, kár, hogy nem lehet egyszerre többet megjelölni!
2020. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Én annak nem örülök, hogy egy szubjektív véleményt firtató kérdés alá írt választ valaki lepontoz. Mellesleg felfelé sincs értelme. Elsőben leírtam én mit gondolok. Ez hasznos. Ha a paradicsomos káposztáról írtam volna, akkor nem hasznos.
2020. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Max olyankor van tényleg értelme, pl ha valami eldöntendő kérdés, van, ahol 2 vagy több választásból kérdez valamit a kérdező. Jobb mint kommentben leírni, mert szavazatot legalább nem lehet lepontozni, mert amúgy kb néha azt lepontozzák, ha valaki megkérdi, hogy az almát vagy a körtét szereted jobban, és beírod hogy egyiket vagy másikat.
2020. szept. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#1-es hmm , szerintem lehetne opcionálisan engedélyezett a kommentelés, ha van szavazás.
2020. szept. 17. 08:37
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm eddig is mindenkinek aki szavazott!
2020. szept. 17. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

Igen, én már használtam volna ezt a lehetőséget, például egy olyan kérdésnél, hogy "Mi a kedvenc színed?".


Nekem kettő is van: a fekete és a vörös.

Végül szavaztam a feketére és kommentben megírtam mindkét színt. (=

2020. szept. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azért is jó, mert más eredményt adhat egy olyan,ahol csak 1 választható,mint ahol több olyan téren, hogy, ahol több választás van, lehet a kompromisszumos kap többet.

Pl: 4 gép közül melyikeket tartjátok jónak és lehet, ha csak 1 választás van,a akkor a 1. és 3. kapná a legtöbbet, de ha lehet többet, akkor a 2.

2020. szept. 19. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!