Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van ez? Valaki feltesz...

Miért van ez? Valaki feltesz egy vallásos kérdést amin látszik, hogy provokáció, és azt is írja, hogy az "istenetek" ez nem sértő a szabályzatban? Tudnék mutatni néhány ilyen kérdést. Légyszí moderátorok ezt a kérdést ne töröljétek ki!

Figyelt kérdés

Láttam egy kérdést amiben a kérdező azt írta, hogy "az evolúciótok" erre pedig jöttek a bunkók, és aztán le is lett törölve a kérdés!


Miért pont ez?! Miért nem azokat törlik le amik sértőnek látszanak és provokációnak?


2020. szept. 27. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Minden kategóriában meg vannak az ellentét párok! A modiknak nagyon nehéz dolguk van! A vegák-húsevők,homoszexuálisok-homofóbok, vallásosak-ateisták, a politikáról nem is beszélve, de itt vannak a dohányosok-nem dohányzók, a gyerekvállalók és akik nem szeretnének, az abortusz ellenesek.. stb.

Elég vékony a mezsgye... igyekeznek szerintem reálisan dönteni, de van, hogy nagyon elfajul a vita, akkor az egész kérdést törlik, van, hogy egy egyébként szabályzatba ütköző választ azért nem törölnek,mert sokan reagáltak rá és nem akarják azokat is büntetni a törléssel, mert azok normálisan reagáltak. Nem tudom, hogy hányan dolgoznak egyszerre, de biztos nem könnyű mindig minden helyzetben helyesen dönteni. És a ha v.mi nagyon bánt, vagy sértő még mindig írhatsz nekik mail.

2020. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy végzik rendesen a munkájukat ,össze vissza megy a törlés hasraütésszerűen...az meg jó poén h írjak nekik mailt ,mi vagyok én a beosztottjuk én pazaroljam az időmet azért amiért ők kapnak fizetést?!
2020. szept. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vicces h konkrétan kereshetőek a tiltott szavakat tartalmazó és mégsem kimoderált kérdések,kontár munka...
2020. szept. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látjátok, itt hozzá sem nyúlnak, de bezzeg a "barátfaszos" kérdésnél, amikor páran ellenérzésünket fejeztük ki, ki lettünk szórva...
2020. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D
2020. okt. 7. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress rá Kérdező! Ma íródott ki.
2020. okt. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!