Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Korlátozott fiokot mikor...

Korlátozott fiokot mikor oldanak fel?

Figyelt kérdés

Egy vita miatt kaptam egy korlátozást a fiókomra amit használok, így most arról semmit nem tudok, de nem tiltva lettem csak korlátozva. Viszont időt vagy yilesmit nem írnak. Gondolom ha végleges lenne akkor tiltanának.

Korlátozás meddig szokott tartani vagy az is végleges?


Sajna utólag hiába bánom hogy belementem a vitába amiért kaptam.



2020. okt. 21. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, en mindig csinalok egy uj regisztrációt es nem foglalkozom ilyen korlátoltsággal.
2020. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ilyen üzenet van a profilomon:

Regisztrációd korlátozása miatt nincs jogosultságod kérdések, válaszok és privát üzenetek írására, illetve a válaszok értékelésére.


Neked is ez szokott lenni? Sajnálnám a régi profilom, nem szeretnék újat, nem is trollkodok, csak most belekeveredtem egy személyeskedős vitába egy kérdésnél ami nem kellett volna.

2020. okt. 21. 21:14
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ez a vicces, hogy az ilyen korlátozások a normális embereket sújtják csak. A trollokat nem.

Írj nekik, és kérdezd meg, mi a helyzet.

2020. okt. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Megoldódott közben, én fiókom volt a tiltott. Én is hibás voltam tényleg szóval jogos volt, de moderatorok kedvesek voltak.
2020. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Khmmm...

itt most ki kicsoda?

2020. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
A kérdést én írtam ki egy új profilról, de én vagyok a kérdező is egyben. Azért írtam, hogy megoldódott.
2020. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Ez az eredeti profilom amit reggel tiltottak, erre vonatkozott a kérdés. Moderátorral beszéltünk e-mailben.
2020. okt. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

OK, így már rendben :-)

Szerintem töröld az új profilod.

2020. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%
Az lesz igen. Meg legalább megvan a tanulság is a napra. Nem szabad belemenni fölös vitába, jobb a békesség :)
2020. okt. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Na igen.

Láthatod, a válaszom a trollok már pontozzák is bőszen lefelé.

2020. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!