Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem szűkíti az...

Szerintetek nem szűkíti az emberek gondolkodását, kommunikációját, nézeteit az, ha nem hajlandóak elfogadni, hogy egy kérdéskörben nem lehet abnormálisan korlátozott kereteken belül ragadni?

Figyelt kérdés
Mert végső soron , a dolgok egymásból következnek és összefüggésben vannak egymással . Csak azért írom ezt mert , nem mindennel értek egyet a gyakori kérdések.hu szabályrendszerével .Ugyanis beskatulyázzák az embert , olyan szempontból hogy mit gondoljon . Nekem manipulatívnak tűnik ez . Illetve akit lehet csak azt határolják be . De ha felszólalsz ellene , vagy megpróbálsz a különböző témakörök mezsgyéin átlépni , akkor törlik a válaszaid . Pedig szerintem ha valóban a végső igazságot keressük , mert így lenne értelme ennek a gyak.kérd.hu-nak , akkor nem lehet bedobozolni a dolgokat . Nem lehet kis "kérdés szigeteket" gyártani abnormális módon . Vannak kérdéskörök , témakörök , ez nyilván normális . De az hogy meggátolják hogy összekapcsolj témákat , annak érdekében hogy rávilágíts az igazságra , az szerintem nem jó , nem hasznos . Így butítják a népet a média meg közösségi oldalak , és általában a komment felületek szabályrendszerei .És nyilván nem arról beszélek hogy szabadon anyázhassanak az emberek és rúgjunk fel minden törvényt és szabályt , vagy anarchista elveket vallanék , pont nem erről beszélek !!! Hanem hogy szűk látótér , és ráadásul annak elősegítése arra való ösztönzés nem jó cél !
2019. júl. 14. 14:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szubjektívek.

A múltkor nekem is olyan kérdésemet törölték, amire már két oldalnyi válasz érkezett, csak éppen nem megszokott kérdés volt, nagyon nem!


Arra kérlek, hogy ezt a kérdésed, hetenként emeld ki, mindig legyen szem előtt, mert az összes nagy igazság benne rejlik, ami kimozdít, ráeszmél és előre visz!

Üdvözítő a jelenség, hogy te már rájöttél arra, amire sokan még nem, mivel az oldalt manipulátorok tartják kezükben és egy kérdést több szempontból is meg lehet vizsgálva, elrugaszkodva, számomra is ez csak a lagymatag felszín.


Az még eszembe jutott, hogy egy külön oldal létrehozása olyan kérdéseknek, gondolatoknak, amelyeket kitaszítottak.

Sokszor érthetetlen kérdést hagynak bent (hemzsegő helyesírási hibával), máskor meg... folytathatnám napestig.Kicsit internet pöcegödör érzésem van az oldallal kapcsolatban, de ez is olyan dolog, hogy nálunk kitettek könyv-vitrint és szétbarmolták, minden az emberektől függ, mit tesznek bele, maga a kérdésed kiváló és csoda, hogy még nem törölték! Arra kérlek, tartsd életben ezt a kérdést!

2019. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Imádkoztam , és JÉZUS mondta hogy kezdjem el hirdetni az igét ezen a felületen , és a legkülönbözőbb kérdéskörökbe építsem be az evangelizációt ! Ő velem lesz ! És komoly dolgokat fog feltárni ! Azt is megmondta hogy kemény ellenállásba fogok ütközni ! (ahogy eddig is így volt) ... Csak annyit mondok hogy ha tudnád miket éltem meg , és milyen helyzetekből húzott ki JÉZUS ... phuhúúú ... meredek story-k !
2019. júl. 15. 22:04
 3/22 anonim ***** válasza:
Imádkozás, Szeretkezés, Utálkozás
2019. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
" Szubjektívek " Olvasd el a : " Kinek van igaza ebbe az ősrobbanás vitába ? " kérdéshez tartozó kommenteket ! :) Kiemelném a 7 oldalról a : " Szerintem az utolsó hozzászóló tökéletesen lezárta ezt a kérdést " ez előtt volt az én lényegre törő kommentem amit vagy törölt a moderátor vagy átrakta , nem tudom még nem nyomoztam ... de azt sem tudom meg mondom őszintén kinek az oldalán állt az egyén , az tuti hogy eltűnt a kommentem , de ő , látszólag legalább is , bevallotta hogy nincs tovább miről beszélni az után amit írtam , de teljességében nem értette az is biztos !!! Amúgy most látom hogy más kérdésekhez tartozó kommentjeim is törölték ... a fenti kérdésem nyert egy kis időt ,úgy néz ki , mert egyéb kategórián belül is egyéb kategória . És lehet hogy az is közrejátszik hogy nem adtam meg kulcsszót ... De ha ISTEN akarja a legjobb hekker sem tud vele mit kezdeni és megmarad ! ISTEN útjai kifürkészhetetlenek ezt ne feledd ! Tudja mit , miért , hogyan s miként tesz vagy enged meg ! Egyébként szerintem sokan vannak akik olvassák a kérdéseket , és követik , de nem írnak soha sem választ sem kérdést , vagy ritkán ... de követik , kíváncsiskodnak , és ez jó lehet arra hogy az igazságra eljussanak ! de ehhez ki kell szűrniük a "beszűkülteket" és rájuk nem szabad figyelni :) ... ezen kívül az ŐŐŐSSSRRROOOBBBAAANNNÁÁÁSSS :) kérdésben a 8. és a 9. oldalakat mind én kommenteltem tele:) , kivéve a 8-asból az elsőt ( nyilván ) - ő a moderátor ! és a 9-esből a : " Mellesleg aki nem figyeli az előző kommentjeit ... " - ig írtam én :) Nem szeretik az igazságot az emberek ! Mert nem szeretik ISTENT , menekülnek előle , az ördög karjaiba , és mit sem tudnak róla ...
2019. júl. 15. 23:37
 5/22 A kérdező kommentje:
... " Imádkozás , szeretkezés , utálkozás " Hallod te nagyon betévedtél !!! :) Ezt mire írtad ? Te is a : " Mennyi az idő - válasz : bundás kenyeret teával " kategória vagy :)
2019. júl. 15. 23:49
 6/22 anonim ***** válasza:

Engem kostolgatsz, kisördög?

Isten nevét hiàba szàdra ne vedd, de a szádba se!

2019. júl. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ilyet írsz hogy Imádkozás , szeretkezés , utálkozás , és te beszélsz hogy ISTEN nevét hiába ne vegyem a számra ??! A kóstolgatás hosszú "ó" . Ez amúgy megint nem világos hogy " de a szádra se " ... és ilyet sem mondunk hogy " se " , hanem sem , a helyes kifejezés ! ÉN ISTEN NEVÉBEN ÍROK "BARÁTOM" ! Fogalmad sincs arról hogy kicsoda ISTEN ! Igen , ezt így laptopon keresztül állapítottam meg ! Tudod ... nem felvágás képen de én karizmatikus vagyok , és nap mint nap beszélgetek ISTENNEL imában , ... Ő kért meg hogy tevékenykedjek itt , és itt is hirdessem az igét ,de erről már írtam .Én , a SZENTLÉLEK ihletettségére hirdetem az igét ! Tehát ezzel kapcsolatban hogy " lekisördögöztél" egy igehelyet szeretnék ajánlani a Bibliából ( de vagy Káldi Neovulgáta , vagy Szent István társulatos fordítást használj ! ) : Máté evangéliuma 12 , 22 - 32 !!! Ugye világos hogy leördögözted ISTEN SZENTLELKÉT ? Balga ember ! Hogy lehetnék ISTEN ellen , hiszen vele együtt munkálkodom !!! hirdetem ISTEN igéjét , jó reggelt ! Ha egy ház meghasonlik nem maradhat fent ! Vagy talán az ördög hirdeti ISTEN igéjét ??! Gondolkozz mielőtt beszélsz ! " Légy gyors a hallásra és késedelmes a szólásra ! " Nehogy túl nagy árat fizess ! "Az ember szívéből szól a száj! " És minden hiábavaló szóról és cselekedetről számot fognak adni az emberek fiai , az ítéletkor ! ... Ja ! Miben is nyilvánul meg hogy én HIÁBA vettem a számra ISTENT ?... Ő nem ezt mondja hogy hiába vettem !!! Nagyon nem !!! De a helyedben viszont vigyáznék a számra !!! Az ÚR irgalmazzon neked ! Bánd meg a bűneid és járulj Szent gyónáshoz , akkor bocsánatot nyersz !!! ... Térj meg ! Minden jót neked !
2019. júl. 16. 10:57
 8/22 anonim ***** válasza:
A túlságosan erőltetett, elvont, vagy egyáltalán nem vicces kérdéseket töröljük. A te kérdésedet ("Aki szeretkezik, utálkozik is?") is ide nem illőnek éreztük, ezért töröltük az oldalról. Megértésed köszönjük!
2019. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Amúgy téged el kellene àsni jó mélyre, hogy egy szinten legyél azzal, aki vagy.
2019. júl. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azt hogy el kellene ásni , azt kinek írtad, nekem a kérdezőnek , vagy a Szeretkezik , utálkoziknak ?
2019. júl. 16. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!