Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Nem gondoljátok, hogy a GYK...

Nem gondoljátok, hogy a GYK szabályzatának 3/a és 3/b szabálya hiányosan van megfogalmazva (bemásolom őket)?

Figyelt kérdés

3. / Korlátozások


(a) Tilos trágár kifejezéseket, sértő szavakat, másokban megbotránkozást, félelmet keltő kifejezéseket használni.


(b) Tilos személyeskedni, azaz olyan megjegyzést tenni amely másokra nézve sértő lehet (különösen ami egy másik Felhasználót zavarhatja kora, neme, származása, vallása, faji, nemzetiségi hovatartozása, világnézeti meggyőződése, véleménye, élethelyzete miatt), továbbá mások becsületére, jó hírnevére sérelmes tartalmat elhelyezni, függetlenül attól, hogy az valós vagy sem, kiemelten a közszereplőkre vonatkozóan. Tilos olyan tartalmat elhelyezni, amely gyűlöletkeltésre bármilyen formában alkalmas.


Ha én kiírom, hogy a kék szín mennyire fosch, az megbotránkoztathatja a kék színt kedvelőket, sértheti a kék színt szeretők véleményét. De nem hiszem, hogy a modik törölnének egy a kék színt kritizáló kérdés miatt. Mindegy, hogy mit írok ki, lehet olyan ember, akinek az sértő. Ilyen alapon az összes "vélemény alapú" kérdést törölni lehetne.



2020. okt. 26. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

A véleménykérés nem foglal állást semmi mellett, ezért nem tud sértő lenni, csak megkérdezi hogy más mit gondol egy témáról.

Ha leírod, hogy valami fos (kijelented, majd erre vársz támogató válaszokat), akkor az már provokáció és ezért törlik.


Tizensok éve megy az oldal, és eddig ez a része működött, azaz nincsenek irreális törlések ami miatt itt tömegesen panaszokat küldenének be.

2020. okt. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"nincsenek irreális törlések" De.


Itt van ez a kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10.. "A Fidesz-szavazók hogy tudnak ilyen egysíkúan gondolkodni?" Ez nem sértő a Fidesz-szavazókra nézve? Ez nem provokáció?

2020. okt. 26. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ugyanaz. Én azt mondtam, nincsenek irreális törlések. Te pedig hozol egy példát, hogy irreális nem-törlések vannak. Azt én is elismerem, sok olyan provokatív kérdés és provokátor van, akit nem törölnek.
2020. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A második bekezdésemmel nem a "nincsenek irreális törlések"-re reagáltam.


"Azt én is elismerem, sok olyan provokatív kérdés és provokátor van, akit nem törölnek."

Pont azt akarom mondani, hogy ezt a Fideszes kérdést nem is kéne törölni. Gondolom, a kérdező azt tapasztalta, hogy egyes Fidesz-szavazók tényleg mindent elhisznek, amit a nagyvezír mond, és csak erre reagált a kérdéssel, nem provokálni akart. Nemrég én is kiírtam egy kérdést, amivel csak reagáltam arra, amit tapasztaltam, nem akartam senkit megsérteni vagy provokálni. Ráadásul minden, amit írtam, igaz volt, mégis töröltek. Kettős mérce van.

2020. okt. 26. 16:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kiskaput keresel mert törölték a kérdésed?

Vagy mi ez az egész?

Itt nem egy szerződésről van szó, ahol mindkét félnek teljesíteni kell valamit.

Ha használni akarod ezt az oldalt, el kell fogadnod a felhasználási feltételeket, amiket nem te szabsz meg, hiszen te csak felhasználó vagy (akárcsak én), nem nyújtasz cserébe semmit.

Ennyi.

Ha nem felelnek meg a feltételek, bármikor kijelentkezhetsz.

2020. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!