Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Vajon nő vagy csökken az...

Vajon nő vagy csökken az oldal népszerűsége?

Figyelt kérdés
2020. okt. 28. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Rohamosan csökken
Egy picit csökken
Se nem csökkent,se nem nőt.
Inkább nőt.
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A trollok körében egyre nő, ezzel összefüggésben várható, hogy a normális felhasználók körében némileg visszaesik.
2020. okt. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csokken.. alig van ertelmes kerdezo es ertelmes valaszolo. En tobb mint 10 eve hasznalom ezt az oldalt, de mostanra untam meg.. tenyleg allandoan csak a trollkodas megy
2020. okt. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Nincs előttem a statisztika, de éppen a napokban gondoltam, hogy elhagyom az oldalt, mert agysorvadást okoz nálam.

Pedig már így csak csak minden 20-ik kérdést olvasom el és alig-alig válaszolok, mert minek?

2020. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nem is az az igazi kérdés, hogy nő e a népszerűség - Kik körében? mert nem mindegy! - hanem az, hogy miért zuhant ekkorát a színvonal?
2020. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Újak szerintem nem igazán jönnek. Van egy keménymag akik a válaszok 70%-át írják.
2020. okt. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Csökken. Főleg utóbbi hónapokban rohamosan. Néha olyan érzésem van, mintha egyedül lennék az egész oldalon. Van, hogy se új kérdés, se új válasz, semmi arra amerre járni szoktam.
2020. okt. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Azert pl ilyen kerdes, kora reggel a csaladi kapcsolatok kategoriaban...

a valasz egyertelmu. Mar noncs sok ertelme ennek az egesz oldalnak

2020. okt. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ja én is láttam azt a kérdést és jelentettem is.

Na mindegy.

Én azért remélem,hogy van jövője az oldalnak.

2020. okt. 29. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!