Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért tűnik el időnként a...

Miért tűnik el időnként a komment, amit írok? Valamilyen internethiba, vagy a moderátorok tüntetik el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már kettőször is az történt, hogy semmilyen üzenetet nem kaptam a moderátoroktól, hogy törölték a válaszomat, viszont amikor visszaolvastam a kérdés alatt, a kommentem már nem volt sehol.

Új válasz még nem érkezett a válaszom alá, nem írtam benne olyan dolgot, ami okot adna arra, hogy jelentsék a felhasználók...

Ráadásul egyszer Humor kategóriában történt, a saját kérdésem alatt.

Lehet, hogy üzenet nélkül törölték a moderátorok?

Miért nem kaptam róla üzenetet, hogy törölték?

Máskor mindig írtak nekem üzenetet a törlésről, ráadásul hat órán át korlátozták a profilomat, most viszont korlátozás sem történt.

Lehet, hogy internethiba miatt nem lett elküldve?

Szerintetek el merjem küldeni még egyszer? :D

Illetve ezek a válaszaim beleszámítanak a törölt kérdések és válaszok százalékába?



2020. dec. 10. 14:25
A kérdező szavazást indított:
A moderátorok törölhették.
Más okból tűntek el a válaszok.
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Velem is előfordult már, elég zavaró, ami azt illeti. Nem értem hogy miért törölgetnek csak úgy válaszokat :(
2020. dec. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a moderátor tudja eltávolítani őket, és komment törlést nem indokolnak általában. Esetleg ha akkora mennyiségről van szó aminél jelezni kell, hogy vedd észre magad.
2020. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem ha törölték válaszomat nem kaptam róla értesítést. (Viszont a kérdésemről értesítettek)


"Szerintetek el merjem küldeni még egyszer? :D"

Ha a vállalod a következményeket, miért ne :D


"Illetve ezek a válaszaim beleszámítanak a törölt kérdések és válaszok százalékába?"

Valószínűleg igen.

2020. dec. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Inkább nem küldöm el még egyszer. A moderátorokkal nem merek ujjat húzni, mert úgyis én járnék rosszul. 😂


Köszönöm a válaszaitokat!

2020. dec. 12. 01:59
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Válaszaid törléséről nem kapsz értesítést, csak a kérdéseidéről. Pedig jobb lenne, velem ugyanis megesett már, hogy elfelejtettem a küldésre klikkelni, mert hirtelen megzavart valami (telefonom megszólalt, csöngettek stb.), és bezártam a böngészőt. És olyan is megesett már, hogy csak azt hittem, hogy nem küldtem el, ezért újra beírtam, erre jött privátban a fenyegetés, hogy ne írjam vissza még egyszer. Ezért lenne értelmesebb erről is értesítést küldeni.
2020. dec. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meghackelték a gyiket.
2020. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!