Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért írja azt a Gyakori...

Miért írja azt a Gyakori Kérdések minden kérdésre és válaszra azt, hogy ez a kérdés vagy válasz nem felel meg ennek az oldalnak?

Figyelt kérdés
Ma kb este 9-kor vettem észre, hogy minden régi és új kérdésnél, illetve válasznál ott van egy narancssárga felkiáltójel, ami azt jelenti, hogy a kérdés vagy válasz nem felel meg ennek az oldalnak, és felsorolja azokat az okokat, amik miatt nem jó a kérdés vagy a válasz. Szerintetek miért lehet ez?

2020. dec. 28. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Kattints rá és megtudod.
2020. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Rákattintottam, de sok kérdést jól tettek fel a kérdezők, illetve a válaszolók is hasznos választ adtak. Szóval ezt nem értem.
2020. dec. 28. 21:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy helytelen kategóriában van a kérdés, vagy valami a felsoroltak közül.

Akkor jelentheted, és eltávolítására kerül.

2020. dec. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De ezeken a válaszokon is ott van az a sárga felkiáltójel, pedig ezek a válaszok szerintem hasznosok, amiket ti adtatok.
2020. dec. 28. 22:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell rányomnod egy okra sem.
2020. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Remelem ezt a Humorba szántad.
2020. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A sárga felkiáltójel arra jó, hogy azon keresztül lehet jelenteni egy kérdést vagy választ, HA nem felel meg valamelyik felhasználó szerint az oldal szabályainak!
2020. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ahogy #7 írja. És nem estem 9 óta van így, hanem sok-sok éve
2020. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

A sárga körben levő fehér felkiáltójelnek semmi köze a hasznossághoz.

Lehetőség arra, hogy szabályszegőnek ítélt kérdés, válasz, a felkiáltójelre kattintással, majd a felugró ablakban levő lehetőségek valamelyikére kattintással a moderátorhoz kerüljön, aki eldönti, milyen intézkedést tesz.


A válaszoknál ott van az értékelési lehetőség is: Hasznos számodra ez a válasz? És valamelyik jelre kattintással lehet értékelni hasznosnak, félig-meddig hasznosnak, nem hasznosnak értékelni.


Attól, hogy ott vannak a lehetőségek, nem jelenti sem azt, hogy jelentve lettek, vagy értékelve lettek, sem azt, hogy kötelező használni őket.

Lehetőségek.

2020. dec. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ja értem. Szóval én vagy más felhasználó is jelezheti, ha a kérdések vagy a válaszok nem jók valamilyen oknál fogva. Bocsánat nagyon új vagyok.Talán 10 napja regiszráltam, és ilyennel még nem találkoztam. Egy kis ellenőrzés soha nem árt ennek az oldalnak XD. Megyek én is jelezni az oldalnak, hátha egy pár olyan kérdéssel vagy válasszal találkozok, aminek semmi értelme sincs XD.
2020. dec. 28. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!