Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Családtagjaimmal ugyanazt a...

Családtagjaimmal ugyanazt a számítógépet használjuk. Ha bármelyikünk reagál egy gyakori kérdéseken megjelenő kérdésre, a család többi tagjának már nem engedélyezik. Azt a választ kapjuk: Erről a gépről már érkezett válasz, Vegyek a családba 5 gépet?

Figyelt kérdés

2019. nov. 25. 10:57
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez jogos, elvileg ugyanaz a gép, a GYK meg nem tudja ellenörizni, hogy más-más ember használja.

Ettöl függetlenül meg fölösleges mind az 5 embernek ugyanazt a kérdést értékelni, válaszolni meg így is lehetséges!

2019. nov. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Köszi a választ küldtem a zöldet de miért ne lehetne értékelni több embernek??? Egy családon belül lehet (nálunk hál. Istennek van is) 3 generációs korosztály, ezen belül nők, férfiak, gyerekek, idősek miért ne lehetne két, akár több féle véleményünk??? És van is!!!
2019. nov. 25. 11:12
 3/45 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert a Gy.k. nem tudja ellenőrizni, hogy ez tényleg több ember volt - egy ember pedig ne értékeljen többször.
2019. nov. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Hogy a Gy.K. mit nem tud az ne legyen már a felhasználó gondja!? És ha szabad érdeklődnöm: Miért is nem tudja???? Akkor miért kell regisztrálni és email-címet,jelszavat, felhasználó nevet megadni ha nem tudja???? Olvasni csak-csak tud Náluk is valaki nem?
2019. nov. 25. 13:35
 5/45 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező!


Szerinted miből kellene tudnia?

Talán lépjen be a gépedre, miközben dolgozol, és nézze meg kamerán, hogy éppen ki van a gép előtt?

Mert máshogy miből tudná meg?


Tudod, nagyon sokan csinálják azt, hogy belépnek több névről, aztán elkezdenek ámokfutni.


Legalább ezt nem lehet 2 pillanat alatt, könnyedén megoldani.

2019. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Előbb elég részletesen leírtam hogy miből kellene tudnia. Ha abból nem tudja akkor nem értem miért kell regisztrálni. Ha nem hisz a saját maga által felállított regisztrációs szabályokban akkor miért kell regisztrálni? Egyébként az 1-2 hülye "ámokfutó" gondolom nem attól riad vissza hogy több gépet esetleg telefont stb-t kell használnia. (szeretném tudni mit lehet ámokfutni a GY.K-n)
2019. nov. 25. 14:03
 7/45 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy emailt akár 32-t is csinálhatsz magadnak.

Aztán jön az, hogy magadnak helyeselsz a fórumon, meg 8 példányban pontozol le valakit.

Volt olyan is, akit annyit pontoztak le, hogy 11%-ra lement az értékelése.

Szóval: nem, nem hiányzik ez senkinek.

2019. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
86%
Az ellenőrzés IP cím alapján történik, mivel ti ugyanazt a netet használjátok, azonos az IP címetek, így nem lehet megállapítani, hogy ugyanaz az ember regisztrált-e más névvel, vagy egy családtagja. Az eltérő név-email cím páros pedig nem jelenti automatikusan, hogy az egy másik ember, mivel sok embernek van többszörös regje, ezt képtelenség ellenőrizni, nem csak itt, hanem minden olyan oldalon, ahol IP cím alapú azonosítás van.
2019. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Értem én amit Ti mondotok,és nem is akarok különösebben vitatkozni bár vallom hogy egy normális, egészséges vitatkozás (és nem veszekedés) természetes dolog. Csak azt nem értem hogy ugyanarról a gépről nyugodtan emailezhet az egész család,nyugodtan intézhetjük regisztráció után vásárlásainkat, üzleti-és magánügyeinket, használhatjuk egymás után E-bankunkat, bonyolíthatjuk pénzügyeinket, de nem válaszolhatunk néha bugyuta kérdésekre.
2019. nov. 25. 14:43
 10/45 anonim ***** válasza:
63%

Na látod.

Ha pl. a bankkártyáddal azonosítanád magad, az megoldás lenne erre is.

De valahogy mégsem örülnék, ha itt bankkártyával kellene azonosítani.

2019. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!