Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A családi kapcsolatok témakörb...

A családi kapcsolatok témakörben miért nem lehet normális választ írni?

Figyelt kérdés

A következők miatt vagyok kiakadva:


1. eset) Kérdező ellentmondó kérdést írt ki. Én értelmesen rákérdeztem, hogy pontosan miről van szó, mert az ellentmondás miatt nem lehet megválaszolni a kérdést. Erre én (0%)-t kaptam. Utána ugyanúgy ment tovább a fikciókra épülő válaszolgatás, mintha senkit nem érdekelne az ellentmondás a kérdésben. Maga a kérdező sem volt hajlandó válaszolni nekem.


2. eset) Egy "mit tegyek" típusú kérdés alatt a többiektől eltérő választ adtam. Ezt a kérdező később meg is köszönte publikusan nekem, és írta is, hogy az én válaszom oldotta meg a problémáját. Erre (13%)-ot kaptam. A többiek, akik csak oltani tudták szegényt, mind 60, 70%. A poén az, hogy még a köszönet után rám is írt valaki, hogy ne legyek hülye, a kérdezőt nem ez érdekli és fogadjam el, hogy csak én vagyok helikopter.


3. eset) Anyósos kérdés, szubjektíven megfogalmazott kérdés, érezhetően tele volt ferdítésekkel a történet. Aki nem a kérdező pártját fogta, az ismét (0%) környékére volt lehúzva.


Még volt pár kommentem korábbról, de azok nagyon régiek és hasonló negatív tapasztalatúak.


Miért van ez, hogy ebben a témakörben (családfa alkategória kivételével) akármilyen értelmesen próbálok válaszolni, mindig csak az áradó rosszindulatot kapom? Egyik másik témakör alatt sem tapasztalok ilyet. Nem lehetne ez ellen tenni valamit pl. keményebb moderációval?



2021. jan. 1. 17:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett: Én egyik esetnél sem mentem bele vitába, inkább kitöröltem a kérdést a követett tartalmaim közül. Nem vagyok aktív a témakör alatt a leírtak miatt (úgy érzem magam ott minden egyes válasz után, mint egy kitaszított személy), de időnként mégis írok választ, hátha... Eddig nem jött be.
2021. jan. 1. 17:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Családi, emberek, szex, felnőtt kapcsolatok mind ilyenek. Csak kitalált kérdések mennek és történetek. Én már nem is válaszolok rájuk, sőt meg sem nyitom a kérdéseket, csak végig lapozom hátha látok valami újat, de semmit. Mindegyikbe ugyanazok a kitalált történetek mennek, helyzetek és kérdések. Főleg, amikor a kérdező aktív, akkor az még rá is tesz el lapáttal és adja alá a lovat a sok válaszolónak, amiből veszekedések meg full lepontozások mennek. De konkrétan te kategóriádat nézve, nem érdemes oda válaszolni semmit sem. Állandóan az szülők elleni savazások mennek, meg a gyerekemmel nem létező dolgok történek, meg éppen ki volt meztelenül meg kit látott meg kit. Vicc az egész. Hiába írsz nekik normális választ, vagy elmagyarázod logikusan miért kamu a kérdés, megy a lepontozás, meg ugyanúgy válaszolnak több, több oldalon át, meg provokálják egymást a válaszolok ott. Szörnyű, mi megy ezen az oldalon.
2021. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"akármilyen értelmesen próbálok válaszolni, mindig csak az áradó rosszindulatot kapom?"

Mert egyéni véleményed van, nem állsz be a sorba.


El kell dönteni, hogy eegíteni akarsz, vagy magas százalékot.


A moderátor mit tudna tenni lepontozás ellen?


Sajnos sok kategóriában megy a belterjes hülyeség.

2021. jan. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én velem bunkó volt valaki, erre én vissza válaszoltam hasonlót, majd jelentettem őt a moderátornak. Ráb@sztam. Az enyémmel együtt lett törölve. Úgyhogy szerintem privátban rendezzétek mert másképp sajnos nem hagynak érvényesülni.
2021. jan. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 Ez fura, én is pont így jártam a nyáron. Visszakérdeztem, hogy miért kaptam a lepontozást, erre törölték az összes válaszomat (valaki bejelentette). :) Máig nem tudtam meg, hogy mi rosszat írtam akkor. Agyf.sz komolyan mondom.
2021. jan. 2. 00:27
 6/11 A kérdező kommentje:

"El kell dönteni, hogy eegíteni akarsz, vagy magas százalékot."

Igazából én úgy vettem észre, hogy sajnos a kettő egyre megy: Ha segíteni próbálok, akkor a többi válaszoló úgy elnyom, hogy a kérdező is azt gondolja, hogy ostobaságot írtam, ezért ő sem vesz komolyan. Szóval marad a magas százalék opció, de tőlem távol áll ez a fajta álszent okoskodás.

2021. jan. 2. 00:30
 7/11 anonim ***** válasza:
24%

00:16, Azért törlik a te hozzászólásod is, mert hogy nézne ki, ha Te ott magadban vitázol...?

És ha a te megnyilvánulásod is hasonló volt, akkor meg nem is értem, hogy miért csodálkozol, hogy törölték.

A törölt válaszokra írt reakciókat is törölniük kell, mert úgy értelmetlen lenne, amit írsz...

2021. jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es, te én vagyok? 👌😌

100% egyetértek minden betűddel!!!!

2021. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"A törölt válaszokra írt reakciókat is törölniük kell, mert úgy értelmetlen lenne, amit írsz..."

Én nem védek senkit, de általában nem így néz ki a törlés. :) Rengeteg kérdés alatt törölve vannak a negatív kommentek és utána olyan, mintha a kérdező az értelmes válaszadót szidalmazná vagy éppen önmagával beszélgetne. :))

2021. jan. 2. 16:38
 10/11 anonim ***** válasza:
90%

Mert sajnos egyre több itt a troll, és egyre kevesebb a normális felhasználó...

És a lejtőn nincs megállás..

2021. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!