Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A családi kapcsolatok témakörb...

A családi kapcsolatok témakörben miért nem lehet normális választ írni?

Figyelt kérdés

A következők miatt vagyok kiakadva:


1. eset) Kérdező ellentmondó kérdést írt ki. Én értelmesen rákérdeztem, hogy pontosan miről van szó, mert az ellentmondás miatt nem lehet megválaszolni a kérdést. Erre én (0%)-t kaptam. Utána ugyanúgy ment tovább a fikciókra épülő válaszolgatás, mintha senkit nem érdekelne az ellentmondás a kérdésben. Maga a kérdező sem volt hajlandó válaszolni nekem.


2. eset) Egy "mit tegyek" típusú kérdés alatt a többiektől eltérő választ adtam. Ezt a kérdező később meg is köszönte publikusan nekem, és írta is, hogy az én válaszom oldotta meg a problémáját. Erre (13%)-ot kaptam. A többiek, akik csak oltani tudták szegényt, mind 60, 70%. A poén az, hogy még a köszönet után rám is írt valaki, hogy ne legyek hülye, a kérdezőt nem ez érdekli és fogadjam el, hogy csak én vagyok helikopter.


3. eset) Anyósos kérdés, szubjektíven megfogalmazott kérdés, érezhetően tele volt ferdítésekkel a történet. Aki nem a kérdező pártját fogta, az ismét (0%) környékére volt lehúzva.


Még volt pár kommentem korábbról, de azok nagyon régiek és hasonló negatív tapasztalatúak.


Miért van ez, hogy ebben a témakörben (családfa alkategória kivételével) akármilyen értelmesen próbálok válaszolni, mindig csak az áradó rosszindulatot kapom? Egyik másik témakör alatt sem tapasztalok ilyet. Nem lehetne ez ellen tenni valamit pl. keményebb moderációval?



2021. jan. 1. 17:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A magyarok hülyék. Itt a válasz, de mivel nem felel meg a hülyéknek, úgyis le fogják pontozni. Szóval nem lehet normálisan leírni a választ, mert a hülyék jelen vannak.
2021. jan. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!