Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Gyk függő lettem, hogy szokjak...

Gyk függő lettem, hogy szokjak le?

Figyelt kérdés
szinte percenként megnézem hogy jött e válasz, ha meg nem akkor kérdéseket válaszolok meg.. nagyobb függőséget okoz ez az oldal mint a facebook
2021. jan. 7. 00:32
 1/8 anonim válasza:
100%

Találj egy hobbit, kezdj el sportolni, töltsd ki a napodat tanulással, vagy munkával. Garantálom, hogy telefonodra se fogsz nézni.


Az meg, hogy akarod-e csak rajtad múlik.

2021. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Én is ezen gondolkodtam...

De igazából csak nem vagyok jól...

2021. jan. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kevesebbszer jössz fel ide, egyre kevesebb ideig, aztán egyszer csak elhagyod, ha végleg le akarsz róla szokni.
2021. jan. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a gond, hogyan szokjál le róla, hanem hogy miért függtél rá. Annak az okát amikor megtudod, akkor bármikor abba tudod hagyni. Nézzél magadba, és gondold végig az életedet.

Én azért függök az oldaltól, mert szörnyen magányos ember vagyok. Nincsen senkim. Jelenleg nem dolgozok, nem csinálok úgymond semmi hasznosat, az oldal tölti a ki a mindennapjaim szórakozását, beszélgetését más emberekkel és új embereket ismerek meg. Tudnék csinálni mást, de mivel vágyok az emberi interakcióra, ezért ebben az oldalban keresem ezeket. Szóval te tudod te miért függesz az oldaltól.

2021. jan. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Én nekem most hosszúra nyúlik az éjszaka, de amúgy csak 2-3 havonta van ilyen amikor a magán életembe el döntendő kérdést kell föl tennem. Ugyanígy vagyok a rádióba telefonálással. Nem mondhatom el senkinek elmondom mindenkinek. Ez még nem függőség, néha lehet órákat ezzel tölteni de azért pihenni is kell. Ha te percenként meg nézed az már lehet függőség, de legalább előre jutsz a top listán. Nézd meg Jézus 666 is milyen szorgalmasan válaszol még ilyenkor is, nekem is válaszolt már és én is neki, ráadásul a százalékkal kiderült hogy hasznosakat. Te is válaszolsz, ahogy írtad, törődsz másokkal, ez nem baj. Ha neked van kérdésed ami érdekel kérdezd és ne foglalkozz az ellen véleményekkel. Legalább előre jutsz a top listán. Hajrá, de remélem én előtted vagyok, de ha nem az sem baj, ez egy igazságos verseny 😌
2021. jan. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Holvagy legtöbbet?
2021. jan. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keress más, hasznosabb elfoglaltságot. Erről pedig fokozatosan szokj le. Nézd meg, hogy egy nap hány órát használod az oldalt, majd minden héten csökkentsd valamennyivel.
2021. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pont itt ltél függő hát elég Baj!!🤠
2021. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!