Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sportfogadás függő lettem,...

Sportfogadás függő lettem, hogy szokjak le ha nem bírok? 17/F

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok, szilveszter előtt nem volt semmi pénzem, ezért kétségbe voltam esve hogy hol töltsem a szilvesztert. Kipróbáltam a tippmixet , egy haverom hatására és sikerült nyernem 10k-t.. és innen kezdődött a baj... Szilveszter után ismét elkezdtem tippmixelni ( mondhatom elég jó eredményekkel ) körülbelül 200k-t nyertem már két hét alatt de ez egyáltalán nem számit,és az probléma, hogy mostmár nem tudom koorigálni magam és folyton a tippmixen jár az agyam. Mindennap játszok, körülbelül napi 4-5órát is ezzel foglalkozom. Eddig nem is lenne baj annyira , de érettségi előtt állok és minden e körül forog, barátnőm is kivan készülve, a barátaimat hanyagolom, a családom alig lát már , és nem tudok leállni. Ha vesztek teljesen kikészülök, és azért is mégtöbbet akarok játszani... nem bírok leállni. mit tegyek??:s Boccs ha sok lett de már kivagyok készülve teljesen , nem akarok pszihológushoz kerülni.

Ui:Előre is kösz a segítséget...


2010. jan. 19. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Próbáld magad kontrolállni. Pénzileg is, max 300 Ft-ért tegyél fel. Először minden másnap, harmadnap. Próbáld úgy, h a következő 1 hétben csak minden másnap. És, ha kihagysz egy napot vegyél magadnak vmit.:D Mittomén.. Sport újságot, bármit. Ezzel tönkre teheted a kapcsolatod is!

Én most leszek 17 és a barátom meg kaszinózni kezdett el régebben járni, meg szintén tippmix. De még időben hisztiztem. :D Inkább tőrődj a barátnőddel, hidd el jobb elfoglaltság. Ja, és meg ne nézd nála a tippmixes eredményeket. :D

Sok sikert! Írd, majd a fejleményeket!

17/L

2010. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Épp ezaz hogy nemtudom kontrollálni magam , mert ha nyerek akkor is tovább motivál h játszok még-még. Ha veszítek akkor meg főleg idegesít és olyankor egyáltalán nincs visszaút.:S 300, 500-as tétekkel játszok csak...
2010. jan. 19. 20:49
 3/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld magad kontrolállni. Pénzileg is, max 300 Ft-ért tegyél fel. Először minden másnap, harmadnap. Próbáld úgy, h a következő 1 hétben csak minden másnap. És, ha kihagysz egy napot vegyél magadnak vmit.:D Mittomén.. Sport újságot, bármit. Ezzel tönkre teheted a kapcsolatod is!

Én most leszek 17 és a barátom meg kaszinózni kezdett el régebben járni, meg szintén tippmix. De még időben hisztiztem. :D Inkább tőrődj a barátnőddel, hidd el jobb elfoglaltság. Ja, és meg ne nézd nála a tippmixes eredményeket. :D

Sok sikert! Írd, majd a

2010. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, lefagyott. :D

Sajnos más lehetőség sincs. :( Ha nyersz, tudd be, hogy jó, akkor ebből megint csak 300al játszol. A többiből veszel bnődnek egy virágot! :D Nem jobb az ő mosolyát látni? Mint azt, hogy 2-0? (:

2010. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

szia en 22/l vagyok és hasonlo cipöben

nem jatszok nagy összeggel, az ösztöndijambol is futja ra, de szinte minden nap teszek meccseket egesz este a gep elött vagyok es az eredmenyek.com-ot nezem

2010. jan. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Kérdés kiíró! Nem ismerlek én Téged véletlenül?:O

Kajak olyan vagy, mint egyik haverom...("V" a keresztnevének első betűje)

De ha nem, akk hagyd abba, keress más hobbit, meg szúrkáld inkább a barátnődet;) Mindkettőtöknek jobb lesz:P

Ésés tanulgass az érettségidre, soksikert:)

pusza csajok:'D

2010. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy szenvedélybetegséget nem lehet csak úgy otthagyni, mert akkor üresnek érzi magát az ember, ezért a legjobb út, ha helyettesíted egy másik szenvedéllyel.

Remélem sikerül találnod valamit, ami több örömet okoz!

2010. jan. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
47%

17:15-ös azt akarja mondani h verd a brét egésznapXD

ő is azt szokta sztemXDXDXD

2010. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Már sikerült visszavenni márcsak heti 5-6x-or teszek fel mixet... elmúlt héten bejött 230k... szóval a pénzzel nincsen gond... :)
2010. jan. 26. 17:41
 10/12 anonim ***** válasza:
18 év alatt a törvény tiltja a szerencsejáték minden tipusát! Amúgy meg sok sikert a leszokáshoz!
2011. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!