Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan tudnám csak egy válaszo...

Hogyan tudnám csak egy válaszoló válaszait olvasni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, iszonyat, borzasztóan kedvelem, nem tudom valójában ki lehet, de egy műszaki zseni, privátba már nem akarom baxtatni mert biztos unja, amit eddig Ő írt azt mind megtanultam, a félautomata váltókon át a mozdonyokig amit leírt arra emlékszem. Nem írhatom le a nevét mert azért törlik a kérdésem , de Die Hard-ból ismerős lehet, nem vagyok homár, de nagyon bírom a fazont, ennek már több éve, de most döntöttem el, hogy műszakit tanulnék, és másként nem megy a fejembe ha nem a válaszait olvasom.


Olyan mint a töri tanárom, más nem.volt képes megtanítani törire csak az a tanár. Most a műszaki lenne a soros.


2021. jan. 13. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Guglizz rá. (gyakori kérdések xy nevű felhasználó válaszai)

Másképp nem lehetséges tudtommal.

2021. jan. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset hoz úgy ki. Főként politikát.. :(
2021. jan. 13. 01:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor írd oda a kategóriát is, hátha jobban kihozza.
2021. jan. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat romlott az elmúlt hónapokban a google színvonala és azt vettem észre, hogy csak romlik...
2021. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!