Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van az oldalon kedvenc felhasz...

Van az oldalon kedvenc felhasználód?

Figyelt kérdés
Akár a válaszai alapján szimpatikus, akár mert beszélgettél vele, vagy bármi okból. Bár más lehetőséget nem tudok. :)
2021. jan. 28. 23:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%

Anitamita.

Az egyik legemlékezetesebb beszélgetőpartnerem volt, de egy ideje már nem hallottam felőle. Pedig a fiókja elvileg még létezik.

2021. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
86%
Nem nagyon, én alapból úgymond " rejtetten " vagyok, mármint csak angyon kivételes esetekben válaszolok pl privátra, és nem szoktam magamtól senkire ráírni, így úgymond nem nagyon " ismerem " a felhasználókat annál jobban mint amit a válaszokban látok.
2021. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Az összes troll és lepontozó. Imádom őket. Életük csúcsán vannak. Kihozták a legjobb formájukat, amire az emberiség csak várhatott. Tovább fejlődni már nincs hova nekik.
2021. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Igen, Balázska
2021. jan. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Volt pár ilyen felhasználó. (Neveket nem mondok nem véletlenül anonim az oldal)
2021. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nevet persze, hogy nem mondtok. Persze Balázska vagy más hasonló gyakoris-celeb az más, őket mindenki ismeri :) De hogy miért kedvelted, kedveltétek azt le lehet írni. Tehát szimpatikus a stílusa, jó dolgokat ír, vagy megkedveltétek privát beszélgetés során...
2021. jan. 28. 23:52
 7/27 anonim ***** válasza:
88%
Balázska egy kitalált gúnynév. Azok használják, akik trollkodni szeretnek akkor is, amikor konkrét kérdés van.
2021. jan. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam volt egy Balázska az oldalon. Ezek szerint rosszul.
2021. jan. 28. 23:58
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Depeche Modit bírom. Győzike is magáért beszél. De, komolyra fordítva, Kolompár Achilles egész értelmes figurának tűnik. Bár mostanság nem pont olyan kérdéseket látogatok, melyekhez hozzászól, rég nem láttam tőle választ.
2021. jan. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
93%
Akkor is Balázskáznak, amikor valós kérdés van. Ez azt jelenti, hogy nem az írja ki, akiknek a trollok tulajdonítják a kérdést.
2021. jan. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!