Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Van az oldalon kedvenc felhasz...

Van az oldalon kedvenc felhasználód?

Figyelt kérdés
Akár a válaszai alapján szimpatikus, akár mert beszélgettél vele, vagy bármi okból. Bár más lehetőséget nem tudok. :)
2021. jan. 28. 23:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

Volt régen, névvel volt kint, ezért eléggé kiismertem a válaszai alapján 😃 Egyszer ráírtam, megismerkedtünk és lett belőle egy másfél éves akármi. Leginkább úgy tudnám megfogalmazni hogy barátság extrákkal.

Fájdalmas volt a végén az elválás, letörölte magát. Azóta nincs úgy senki akire felfigyeltem volna.

32N

2021. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
69%

#11

Most pedig én figyeltem fel rád. 😊

22F

2021. jan. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%

Igen, igen. Regi klasszikus Kolompar Achilles, aki nemcsak mero talany, de emlekeim szerint baromi jo fej.

Itt van meg? Hol vagy?

2021. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
Miss Endzsi 🥺
2021. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
81%
Sandorzsolt, Montez..nem is tudom hany neven volt itt a testépítő császár. Isten nyugosztalja.
2021. jan. 29. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
#03.16 Montez... a legutolsó hozzászólásában, amit tőle láttam, azt írta, nincs túl jó formában, mert rákos. De ennek már van vagy két éve. Tényleg meghalt? Sajnálom, mert amennyire emlékszem, kulturáltan, higgadtan segített a kérdezőknek, rokonszenves figura volt. Kolompár amúgy itt van továbbra is, csak nincs kint a neve.
2021. jan. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Wadmalac-ot bírom. Ő tudja, mikor kell baromkodni és mikor kell komolyan venni a választ. Vele lekülnék egy pofa piára is, ha vége van ennek a járványnak.

TappancsMancs és Mojjo uri hölgyek / uri emberke.

2*Sü-vel rengeteg mindenben egyet értettem, főleg az oktatást tekinve, voltak több oldalas szóváltásaink. Kicsit grafomán talán?

Phoney a gyakori sommelier-je. Rá érdemes hallgatni. És végtelenül türelmes, nehéz kiakasztani :)

2021. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a savanyúlábszagos.


Viccet félre téve, nem nincs. Csak olyan van akit utálok: Jézus666, és savanyúlábszag

2021. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

#18 Tegnap éjszaka elköszönt savanyúlábszag. Remélem nem csak poénkodott :D Belinkelném, de ahogy nézem a kérdését törölték.


Az ételek kategóriában volt egy már nem tudom milyen néven futó illető, egy "vérbeli" szakács :) Szerettem a válaszait, receptjeit, ahogy készítette az ételeket. Igazi magyaros módon. A neve is valamilyen szakács volt azt hiszem.


Meg szintén ott volt egy talán csaj? aki nagyon egészségesen étkezett a párjával, és minden kérdésnél nyomatta. Úgy éreztem, konkrétan büszke magára, magukra, hogy ők milyen étkezési irányzatot követnek.

2021. jan. 29. 15:15
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
#19 az én voltam, sajnos..
2021. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!