Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Mikor jön be ez az opció?

Mikor jön be ez az opció?

Figyelt kérdés
A GYIK nek jól jönne egy olyan ötlet hogy: 'Komment törlése' azaz a válasz törlése. Ti mit szólnátok egy ilyen ideához? (Vagy direkt nincs ilyen?)

2021. márc. 9. 16:31
1 2
 11/14 Z003 ***** válasza:

Az ember mindig hibázhat és van hogy csak akkor vesz észre valamit akior már kirakta.


Vagy például egy személyes példa amikor forrást linkelek azt általában zárójelek közé rakom és olyankor a csukó zárójelet is a linkhez csatolja.

Ami csak akkor látszik amikor már kiírtad a kérdést.


(Persze aki rendszeresen linkel dolgokat annak ez nyilván nem gond de én ritkán csinálom és ezt rendre elfelejtem)


Ilyenkor jól jönne legalább egy "edit" opció vagy valami.

2021. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kérdeztem már a moderátorokat, azt mondták, azért nem vezetnek be szerkesztési meg törlési opciót, mert a trollok evvel is visszaélnének.
2021. márc. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 Bár én is ezen gondolkodtam
2021. márc. 12. 10:45
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

13: Meg volt, aki avval példálózott, hogy ha ilyen opció lenne, akkor egy troll például a Politika rovatban feltenné a kérdést, hogy "Mi a véleményetek Orbán Viktorról?", majd miután jött néhány válasz, átjavítaná Gyurcsány Ferencre. És ugyanígy a kommenteknél, ír valami provokatív dolgot, amire valaki jogosan letámadja, majd utána átírja egészen másra, hogy a reakció jogtalannak tűnjön. És így tovább.

Végül is jogos. De mondjuk egy 1 percig tartó komment- és kérdésszerkesztési lehetőség szerintem lehetne, annyi idő alatt nem igazán lehet trollkodni. Például az SG-fórumon is úgy van, hogy 5 percig lehet szerkeszteni. De mondjuk itt 1 perc lenne.

2021. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!