Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Melyik troll kérdések a...

Melyik troll kérdések a legidegesítőbbek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 21. 08:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A 'munkaugyes troll', aka. Balazska, az alapitvanyi iskolas, ezer nicken irogato elmebeteg peldaul kezd g.ciunalmas lenni.
2021. ápr. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
+Levike... már az első betűkből kiszúrom, hogy ő írta a "kérdést" és ezzel megspórolom a megnyitást.
2021. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Én nem tudok konkrét felhasználókat, de számomra a leg idegesítőbb a folyamatosan felmerülő kérdés, miszerint:

"Melyik volt az első kérdés a gyakori kérdéseken?"

Vagy

"Lesz iskola az aktuálisan kitűzött napon?"

Már nem hiszem el, hogy az emberek tényleg ennyire életképtelenek, hogy a Google-t nem tudják használni!

2021. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyit kellene csak beírni, hogy mondjuk "gyakori kérdések első kérdés", és egy tucatnyi találat fog érkezni.

Vagy "Mikor lesz iskola?", és be fogja dobni a többszáz már előttünk feltett kérdést :)

2021. ápr. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alpha male-s randevous gyökèr pasi. Minden nyomorult nap felrak egy ilyen kretén "kérdést" ami nem szól a világon semmiről csak hogy pár betűt felcserél és néha beszúr egy random idegen szót. Számomra ő a legidegesítőbb nyomorék ezen az oldalon.
2021. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Balázska, a munkaügyis troll kérdései. Mostanában az a kitalált sztori a fétise, hogy a főnöke visszarendelte őket a hómofiszból, viszont a kedvenc csókos dolgozók maradhatnak otthon, mert rettegnek a vítustól, de ő bezzeg hiába kéri ezt a főnökkel, őt kirúgással fenyegeti, ha nem megy be.

A Politika kategóriában meg van egy teljes lezárás- és totális diktatúrafétises troll, aki szerint minden oltásellenesnek életfogytig börtön vagy halálbüntetés kellene.

2021. ápr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
98%
Van egy fingás-szarás fétises troll, állandóan ilyeneket kérdezget, hogy "mitől fingok nagyon büdöseket", meg "kakiltatok-e már zuhanyzás közben". Nekem ő a leggázabb.
2021. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Valaki tudna segíteni nekem ezzel a Balázskával kapcsolatban?

Melyik témában szokott tevékenykedni Balázska?

Én csak a kütyüs témákat, meg az egyéb kérdéseket, vagy néha a szórakozást szoktam nézegetni, és szívesen elolvasnák pár Balázskás kérdést :)

2021. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozásban a petra frey, miért túlértékelt ez vagy az az előadó és társait író troll.
2021. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!