Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önhatalmú vírushisztire épülő...

Önhatalmú vírushisztire épülő távollétnek miért nincs következménye egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

A home officenak vége lassan 1 hónapja mindenkit kötelezően visszarendeltek. Mindenki vissza is jött kivéve 1 embert, ő önhatalmúlag saját döntése alapján maradt home-ban azzal az indokkal hogy „fél“.

Nem értem: ez így működik egy munkahelyen? Én félek és nem jövök? Mert ha neki „szabad „ félni és holnaptól az egész cég nem jön be, mert mindenki „fél“ akkor mi lesz?

Ha egynek joga van, az összesnek joga van félni.

Hogy maradhat az ilyen következmény nélkül?


2021. ápr. 19. 11:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak az egyenlők és az egyenlőbbek.

Nálunk is volt ilyen még az egésznek az elején, pedig otthonról nem végezhető munkáról van szó.

2021. ápr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Vannak az egyenlők és az egyenlőbbek."


Orwell: Állatfarm? ennyi lenne?

2021. ápr. 19. 12:03
 3/17 anonim ***** válasza:
Igen ennyi.
2021. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott dolgoznék én is lehet tudnék mást is mondani. Ezt csak az a tapasztalatom mondatja velem, hogy eddig minden munkahelyemen megvoltak a vezetőség kis kedvencei, akiknek másoknál több minden volt megengedve.
2021. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Inkabb az a probléma nálatok, hogy annak ellenére, hogy otthonról végezhető a munkátok, berendeltek titeket, annak ellenére, hogy még nem látni a járvány végét
2021. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Balu, egy párszor már feltetted ezt a kérdést.
2021. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
Alapítványi iskola.
2021. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt nem értem, hogy ha ezek szerint végezhető home officeban a munkátok, mi a töknek kell visszamenni, mikor javában tart a járvány?
2021. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

", mi a töknek kell visszamenni, mikor javában tart a járvány?"


mert a főnök ÍGY DÖNTÖTT azért. kérdezd tőle. indok magyarázat NINCS. CSAK. mert ő azt mondta.

2021. ápr. 19. 18:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ti is otthon maradhatnátok.

Nálunk is volt a nagy főnöki parancs, hogy mostantól be kell menni nincs mese.

Korábban meghalt egyik kollégánk úgyhogy szinte mindenki azt mondta, hogy nincs az a pénz amiért bemegyünk ezért maradhatunk továbbra is itthon.

2021. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!