Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért van itt ennyi oltásellen...

Miért van itt ennyi oltásellenes, vírustagadó? Nem kellene az járvánnyal kapcsolatos kérdések hozzászólásait szűrni, álhír szempontjából?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 24. 15:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%

#10 Igen, elkaptam. Egy megfázástól jobban szoktam szenvedni. A környezetemben a legsúlyosabb esetek kb. egy enyhébb influenzának feleltek meg.

Az M1 és az ATV lényegében ugyanazt a politikai nézetet vallják, és a lényegi kérdésekben ugyanazt hazudják.

Ha mindegyikük hordott maszkot, akkor az nem is biztos, hogy covid volt, lehetett légiósbetegség is, amit a túlzásba vitt maszkviselés okozhat.

2021. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Tudomásul vettem (#11), hogy így gondolkozol és nagyon sajnállak.
2021. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
45%
Dr. Vernon Coleman videóját, amelyben arról beszél, hogy az oltás kipusztíthatja az emberiséget, nem szabad megosztani, mert törlik. Én jártam így, amikor kérdést tettem fel róla.
2021. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
23%

Mert kreténséget mond?

Az oltás nem pusztíthatja ki az emberiséget.

2021. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
És ha kreténséget mondana, azért miért kellene kitörölni? Sőt, továbbmegyek: ha kreténséget mondana, nem törölnék ki. A hülyeséget megcáfolni szokták, az igazságot cenzúrázni.
2021. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
15%

Az a baj, hogy a hülyék sokkal jobban élvezik a hülyeséget, a cáfolatot pedig nem hiszik el!

Mivel pedig a hülyék sokan vannak, ezért sokan fognak hülyén viselkedni, ha ilyen írást látnak.

Ezzel pedig azért van baj, mert most MÁSOKNAK ártanak ezzel!

Ha csak öngyilkos klubot szerveznének, azt sem szokták hagyni, pedig azzal csak maguknak ártanak!


Szóval: nem, nem lehet hagyni. Veszélyesek az emberiségre.

Amúgy most már törvény is van rá, hogy nem lehet hagyni.

2021. ápr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
36%
Törvénnyel mindig az igazságot szokták elhallgattatni. Egyetlen példát sem tudok a történelemből, amikor ne így lett volna.
2021. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom a 17-es válaszolót, hogy ennyire félretájékozott, de nem segíthetek rajta.
2021. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem igaz.

Ha minden törvény rossz lenne, akkor minden ember, akinek árt, menekülne ebből a helyzetből.

De ugye te is látod, hogy egy remete mit tud alkotni és hogyan tud élni, és ugyanakkor, ugyanott egy átlagos társadalomban dolgozó mit tud alkotni és hogyan tud élni?

A törvények arra valók, hogy 𝐒𝐎𝐊 ember EGYÜTT tudjon élni, viszonylag zökkenőmentesen.

Persze vannak rossz, vagy rosszul végrehajtott törvények... de még egyszer: első pont.

2021. ápr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!