Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan lehet egy kérdésemet...

Hogyan lehet egy kérdésemet törölni itt? Csak elrejtést találtam, azaz csak én nem látom tovább de mások igen....

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
nem lehet
2021. ápr. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha valaki jelnti, akkor van esély arra, hogy törlik.
2021. ápr. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy.
2021. ápr. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha moderátori beavatkozásra van szükség, akkor írd meg a problémát a moderator@gyakorikerdesek.hu e-mail címre.

De ők csak azokat törlik, amelyekből felismerhető a kérdező; képet, nevet, más adatot tartalmaznak; vagy egyéb ok miatt szabálytalanok, jogsértőek.

2021. ápr. 26. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Csak az előttem megírt módon tehetsz ellen, de Te magad nem tudod kitörölni.

Jól meg kell gondolni, hog mit írok le és küldöm tovább.

2021. ápr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Amikor megkreáltad az itteni accountodat, elvileg elolvastad, és elfogadtad a gyakori szabályzatát. Abban le van írva, hogy a kérdésedet nem törölheted. És ők sem fogják. Na, ehhez mérten kérdezzél!
2021. ápr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem gond, ezek szerint nem olvastam el a szabályzatot....
2021. ápr. 27. 06:45
 8/8 legion ***** válasza:
Orokre itt marad. Egesz eletedben kiserteni fog. Az utcan az emberek ujjal mutogatnak majd rad,allasinterjukon szembesitenek vele,randikon is. Az egesz eletedet megkeseriti majd ez.
2021. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!