Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy tudhatnám meg melyik...

Hogy tudhatnám meg melyik válasz kapott itt a legtöbb értékelést, pl zöld pipát??

Figyelt kérdés
Egyszet találkoztam olyannal 30 db zöld karika volt.

2021. júl. 9. 05:42
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
999 zöld karika!
2021. júl. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol melyik az?
2021. júl. 9. 06:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kinyerni, nincs róla nyilvános statisztika, még csak nem is közismert, hiszen nem tudsz célzottan rákeresni az ilyen válaszokra.

Legfeljebb véletlenül belefutsz egy-egy aktív és megosztó kérdésbe, amin sok értékelés van, és megfigyeled hogy addig azon volt a legtöbb értékelés. De ilyet alapvetően nem figyel és nem keresi senki aktívan, hogy itt beszámoljon neked.

2021. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Valóban Igazad van 08:04,,!
2021. júl. 9. 08:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ott van, ahol a legtöbb válasz is van, mégpedig a első oldalon. Kategória általában a Család.
2021. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs’, de nekem nem azonos a legtöbb kapott értékelés és a legtöbb azonos értékelés (pl. zöld pipa).

Ha nem csak egybevágó (hasznosnak értékelésből) keresed a legtöbbet, nem telik sok időbe 30 értékeléstől többet találni. Itt az első válasz eddig 84 értékelést kapott, igaz, vegyeset: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdese..

Ha azt szeretted volna kérdezni, hogy „Hogy tudhatnám meg melyik válasz kapott itt a legtöbb csak hasznos értékelést?”, az, más.

2021. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Így gondtam így!


Mind 1 zöld vagy piros!


Jól írod!

2021. júl. 9. 11:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, szegény 2xSü...
2021. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"999 zöld karika!"

Olyat még nem láttam, de neked még összejöhet 999 piros.

2021. júl. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!