Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Aki utólag törölteti a kérdése...

Aki utólag törölteti a kérdéseit, milyen indokkal szokta?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy mostanában elszaporodtak ebben a kategóriában a "Hogyan tudom törölni a kérdésemet?" kérdések. Sehogy, csak a moderátor tudja, de vajon melyek lehetnek azok az indokok, ami miatt e-mailes megkeresésere utólag is törölnek kérdést?

Azért nem túl szerencsés az utólagos törlés, mert ez az oldal egyfajta segítséget ad a kérdezőn kívül másoknak is, tehát lehet, hogy valaki épp ugyanarra kíváncsi,vagy ugyanabban a helyzetben van, így elvileg csak alapos indokkal törölnek utólag. (Tehát laikusan a megbántam/nem így gondoltam/megoldódott időközben/nem a várt válaszok jöttek, stb. az nem kéne, hogy az alapos indokok között legyen.)

Olvasom a kérdések alatt, hogy van mikor törölnek utólag is. Ott mi lehet az indok? Jobban mondva a kérdést, melyek az alapos indokok?



2021. júl. 29. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet.

Például lehet benne olyan adat, amit nem szeretett volna megosztani, vagy már talált rá választ.

Ezt csak a kérdező tudja, mi az indok, és a moderátorok pedig megítélik, hogy maradjon a kérdés, vagy ne. Általában csak nyomós indokkal törölnek kérdést(pld trollkérdés, vagy elérhetőseg van benne, rontja az oldal hírnevét, vagy éppen kérés).

2021. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én például olyanokat töröltettem, amiket széttrollkodtak, és érdemi választ meg nem kaptam.
2021. aug. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!