Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy valaki személyét felismerték, itt Gyakori Kérdéseken, az anonimitás ellenére? Vagy egy ismerősével futott itt össze?

Figyelt kérdés

Valakivel történt már ilyen?

Nem arra gondolok, hogy egy idegen felhasználót felismerték, mert troll vagy hasonló válaszokat ír, hanem arra, hogy egy konkrét személyt/embert, névvel, arccal, stb. Arra, hogy valakit felismertek és rákérdeztek, hogy ő ír-e és vagy be is vallotta vagy csak következtethetünk rá, hogy ő az. Vagy mondjuk egy ismerősével futott itt össze.

Van itt olyan, akivel történt ilyen? Vagy láttátok már ilyet? Van rá esély?



2021. aug. 17. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem még nem fordult elő de nem lehetetlen
2021. aug. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez lehetetlen kivéve ha valaki extra über hacker de kinek lenne motivációja itt és minek? Max úgy hogy nem konkrét személy hanem mint a lómániás tini kérdései folyamtosan kiderültek, vagy a martin ha már személy. Mellesleg ha kiderült is volna a gyakori törölte volna őket mert nem helyén való ide.
2021. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére a polgári adatokat nem tudja itt a másikról senki.

De hogy itt ki kicsoda és mit csinált... na a top50-es listáról gyakorlatilag mindenki ismeri a másikat.

2021. aug. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerőssel már találkoztam, kétszer is.
2021. aug. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy? És hogy derült ki, hogy ismerős?
2021. aug. 18. 01:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Engem. Az egyik osztálytársam. Úgy 6 éve.
2021. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha végig ötcsillagos lennék, engem se zavarna, ha felismernek itt.
2021. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem engem ismertek már fel. Tettek utalást egy kérdésemre. Elég speckó szituról kérdeztem.


Mostanában meg én találkoztam pár olyan kérdéssel, ami szintén elég speciális téma, és nem lepődnék meg ha egy rokonom lenne.

2021. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem történt, de a falumban egy lánynak nagyon szokatlan, egyedi keresztneve van, és valamelyik osztálytársa kiírt ide egy kérdést, hogy “ hogy lehet ilyen hülye nevet adni” . Aztán többen is látták a kérdést, és kibukott a dolog.
2021. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!