Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Volt már rá példa, hogy...

Volt már rá példa, hogy valaki személyét felismerték, itt Gyakori Kérdéseken, az anonimitás ellenére? Vagy egy ismerősével futott itt össze?

Figyelt kérdés

Valakivel történt már ilyen?

Nem arra gondolok, hogy egy idegen felhasználót felismerték, mert troll vagy hasonló válaszokat ír, hanem arra, hogy egy konkrét személyt/embert, névvel, arccal, stb. Arra, hogy valakit felismertek és rákérdeztek, hogy ő ír-e és vagy be is vallotta vagy csak következtethetünk rá, hogy ő az. Vagy mondjuk egy ismerősével futott itt össze.

Van itt olyan, akivel történt ilyen? Vagy láttátok már ilyet? Van rá esély?



2021. aug. 17. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem van itt egy ismerősöm, vsak nem tud róla,hogy tudom ki ő!

Egy kórházba járunk!

2021. aug. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt, hogy felismerni véltem valakit. De kiderült, hogy csak hagyon hasonlók voltak a körülményei amiket írt és az életkora ahhoz akit ismerek, mégsem az volt, akit hittem. Szerintem sok ilyen eset lehet.
2021. aug. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát van itt pár zseni aki a teljes nevét vagy pl az Instagram nevét használja felhasználónévnek, akár publiksuan is:DDD
2021. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!