Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miért érkezik egyre kevesebb...

Miért érkezik egyre kevesebb válasz a gyakorin?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kérdésből is kevesebb van, de a maximum. 2-3 válasz érkezik olyan témákban, amelyekben régen akár 10-20 is.
2019. jan. 8. 08:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy már kevesebben jōnnek erre az oldalra. Amugy figyeld meg:ha feltennėl egy idióta kėrdėst, azonnal minimum 10en reagálnak...
2019. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, ebben van vmi. Ha segítséget kérek, alig érkezik válasz, az okoskodó/kötekedő emberek száma meg állandó.


ezzel együtt mintha csökkenne az oldal látogatottsága.

2019. jan. 8. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem jobb, ha kevesebb, de normális válasz érkezik, mint az, ami a Családi kapcsolatok kategóriában zajlik. Sok a provokáló idióta, a normális választ meg lepontozzák. Az összes kategóriában szoktam válaszolni, de azt már kihagyom. Meg, ha látom, hogy mások már megválaszolták a kérdést, akkor minek írjam le én is ugyanazt, amit már előttem leírtak?!
2019. jan. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Az idióta ismerkedő,képkéregető, nyálcsorgató pasi miatt, akik csak a farkukat verni jönnek ide, én is elhagyni készülök ezt az oldalt, gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Már zavaró hogy bármire válaszolok, vagy kérdezek és nemcsak a szex kategória, hanem minden, rögtön jönnek a privát üzenetek, “hány éves vagy, hogy nézel ki” és hagy ne soroljam. Utálom már! Nem az már ez az oldan sem mint rég...L.
2019. jan. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy kérdésre adott átlagos válasz darabszám nem csökken: [link] ; vagyis, arányosan csökken a kérdések és válaszok darabszáma.
2019. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Dél van. Egyre több válasz lesz.
2019. jan. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Mert a sok trollkodás miatt szépen lassan elveszti a hitelességét az oldal. A normális válaszokat rendre lepontozzák, ezért nem érdemes válaszolni.
2019. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7/7


ez mondjuk tényleg idegesítő.


Felteszek egy kérdést egy szakértőről, a kérdésre nem válaszol, de elkezd borzasztó helyesírással sértegetni.


vagy útitárskeresőkről teszek fel, hogy hol találok olyan embereket, akiket nem átlagos helyek érdekelnek, akkor meg drogos vagyok (lol), vagy felsőbbrendűnek érzem magam.


régen azért nem volt ennyi troll meg idióta. a válaszok legalább fele ma már hülyeség.

2019. jan. 11. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!