Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert van az hogy egyre...

Miert van az hogy egyre kevesebben vallaszolnak gyakorikerdesek.hu es tobben kerdeznek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 07:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs így, csak így tűnik, mégpedig azért, mert a kérdések száma valóban nő, a válaszoké pedig nem. Tehát arányaiban nézve sokszor annyi kérdés van, mint eddig volt, és így a válaszok kevesebbnek tűnnek.
2012. aug. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pedig jól gondolja a kérdező. Tényleg több a kérdés,és kevesebb a válasz. Az ok egyszerű. Nagyon sok kérdés értelmetlen, kitaláció, felesleges. A legtöbb normális ember, már el sem olvassa ezeket a kérdéseket,és nem is válaszol rá..Minek? hogy lehurrogják?? A legtöbben ahogy jó magam is, akik az elején függők voltak,már egyre ritkábban jönnek fel. Elolvas pár kérdést, rájön semmi nem változott, ugyanolyan pocsék maradt, túl sok fiatal unatkozik,és inkább elmegy máshová..

Én például régebben volt,hogy 10 kérdésre is válaszoltam 1 nap.. Ma ez az első kérdés amire 1 hét óta válaszoltam..

2012. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Telyesen egyetertek a 2 valasszal, mert egyre pocsek es ertelmetlen kerdeseket tesznek fel, amelyre legtobb esetben valaszolni sem lehet...
2012. aug. 17. 08:08
 4/13 anonim ***** válasza:
És miért van az, hogy a kérdések egyre érthetetlenebbek?
2012. aug. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ma 08:09

erre is egyszerű a válasz.

Mert a sok normális embernek elege lett a sok idétlen,hülyéskedő idiótákból. A normális emberek egyre ritkábban jönnek ide, talán csak megszokásból.

Egyre többen vannak a 10-14 évesek akik hozzászólnak olyan témához amiről fogalmuk sincs( költözz el, váljál el,) Vagy az idétlen kérdéseik (anyám egy kretén,öngyilkos leszek stb) Az emberek egyre jobban észreveszik,hogy melyek azok a kérdések amik csak azért lettek kiírva,mert a kérdés kiírója szórakozni akar mások jó szándékán..

2012. aug. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm, bár kérdésem valójában költői volt csupán.
2012. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Naponta 4 100 új kérdés.

Naponta 23 000 új válasz.

2012. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 09:23


és ezt te el is hiszed???????

2012. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A statisztikát nem csak úgy kiírja valaki az oldalra, hanem egy számlálóból tudják. Múltkor raktam egy könyvjelzőt a nap eleji és végi kérdésekhez, és köztük ~4000 másikat tettek fel egy hétköznapi napon. Hétvégén még több is szokott lenni, iskolaidőszakban 4500-5000 is szombat-vasárnap.


A válaszokat biztos nem fogja senki megszámolni külön, de ha 1-2 témát figyelsz, akkor látod hogy van ahol napi 3 oldalnyi kérdésből csak fél oldalnyi marad válasz nélkül.

Napközben a Humor, éjszaka pedig a Szerelem-szex annyira pörög, hogy akkor szinte minden kérdéshez 10-20 válasz is érkezik. Lehet hogy törlik őket reggel, de statisztikailag ez is felhúzza a számokat.

2012. aug. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én pedig azt tapasztaltam, hogy a kérdések is fogynak. Régebben csak úgy peregtek a főoldalon, most pedig van, hogy órákig is ugyan az a kérdés van kint.

Én is nagyon sok időt töltöttem az oldalon korábban, mostanában már csak a "remény hajt", talán van értelmes kérdés, de sajnos mindig csalódnom kell. Újra és újra azt tapasztalom mikor feljövök, hogy haldoklik az oldal.

Nagyon durva, de órákat el tudtam tölteni itt, folyamatosan jöttek az újabb kérdések, most pedig jóideje nagyon rövid idő után megunom az oldalt, mert egyszerűen nem érkeznek új kérdések.

Legalábbis amelyik kategóriákat én szoktam nézegetni, azokra ez az igaz sajnos.

2012. aug. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!