Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogyan, mi alapján szoktatok...

Hogyan, mi alapján szoktatok pontozni itt az oldalon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 20:24
A kérdező szavazást indított:
Csak is hasznosság szerint, a többi nem érdekel még akkor sem ha bántó rám nézve
Csak az én véleményem szerint. Tehát ha egyezik a véleményemmel zöld, ha nem piros
Ahogy a pontozás éppen áll. Ha piros akkor piros, ha zöld akkor zöld
Random
33 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Változó. Bizonyos kérdéseknél eleve nincs értelme a válaszok “ hasznosságáról” beszélni. Pl. a “ Szereted a tökfőzeléket? “ kérdésre mi a “hasznos” válasz? Politika kategóriában is a kérdések jó részére nem lehet “hasznos” választ adni, ott tehát főként az alapján bökök, hogy egyetértek-e a válasszal. De ez az egész hasznos-nem hasznos dolog amúgy is inkább a like-gomb funkcióját tölti be, még ha nem is arra találták ki.
2021. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1 Jogos. Bár az ilyen konkrét dologgal megvalaszolós kérdéseknél a lepontozást nem értem soha.

Tehát pl van egy kérdés hogy milyen színű az autód, valaki válaszol rá hogy piros, erre valaki fogja és lepontozza. De miért? Tudja hogy nem piros a másik autója? Vagy nem is értem xd

2021. szept. 9. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én személy szerint bevallom férfiasan, hogy néha lepontozom azt is, aki nem ért velem egyet, néha pedig csak a válasz hasznosságát nézve pontozok. Ahogy észrevettem a saját válaszaimon, inkább az a jellemző, hogy az alapján pontoznak az emberek, hogy egyetértenek-e a válaszodban megfogalmazott dolgokkal. Másik meg, hogy néha a jónak ítélt poént is felpontozzák, pedig annak köze nincs a kérdéshez. Szóval nagyon változó.
2021. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Jómagam a politika kategória harcaiban edződött lepontozó veterán vagyok,aki nincs velem az ellenem.
2021. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ mit mond,ha sima orcsárlás akkor Lepontozok,de amúgy ami értelmes vagy vicces az tutira
2021. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5, tutira mi?
2021. szept. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon ritkán szoktam értékelni. Ha már nagyon szélsőségesen jónak vagy rossznak tartom a választ. A kérdés szempontjából, vagy a saját véleményem szerint.

Pl. a #4 is a lepontozás határán van.

Hogy lehet így élni, hogy ennyire nem fogadod el, hogy másnak más véleménye lehet dolgokról?

2021. szept. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%

"Hogy lehet így élni, hogy ennyire nem fogadod el, hogy másnak más véleménye lehet dolgokról?„


Könnyen,téged is lepontoztalak.

2021. szept. 10. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Egészségedre. A pontozás érdekel legkevésbé.


De szerintem te nem is ő vagy.


Vagy saját magadat is értékelted valahogy.

2021. szept. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!