Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » A gyk-n általában hányszor...

A gyk-n általában hányszor teszik fel ugyanazt a kérdést?

Figyelt kérdés

2021. szept. 30. 16:42
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
100%
∞ + 1
2021. szept. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Általában egyszer. A kérdések jelentős része elég egyedi, attól még, hogy vannak olyanok is, amiket sokan megkérdeznek.
2021. szept. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos rengetegszer.

És ezek általában olyan kérdések, amiket még itt sem kellett volna megkérdezni, mert akkora ökörségek.

2021. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Naponta?
2021. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdések többsége gyakorlatilag teljesen értelmetlen: igazából ha ugyanezt a google-be írja be, akkor sokszor az első találat megválaszolta volna. Általában ezekre érkezik a legtöbb (és leggyorsabb válasz). És ezeket szokták x^n -szer feltenni.

Nem egyszer letudtam annyiból, hogy Ctrl+C Ctrl+V rákerestem a kérdésére, majd a google találatot bemásoltam és a kérdező szerint is "megoldottam" a gondot.


A maradék 10% akik tényleg nem találnak megoldást a neten a problémájukra (mert bonyolult/összetett/gondolkodást igényel/szimplán tényleg hülyeség) sokszor itt sem kapnak választ:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__valasz-nelkul


Én pl csak akkor teszek fel itt szakmai kérdést, ha tényleg elakadok és kapok és rá 1-2 választ, deeee... előrébb még egyszer sem jutottam velük sajnos. Lehet ezen a szinten inkább a prog.hu HUP és egyéb szakmai fórumokon kellene próbálkoznom. Itt inkább a "hogyan telepítsem a nyomtatót" típusú kérdésekhez vannak hozzászokva a válaszolók.

2021. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
rossz kategória
2021. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha például a felnőtt kapcsolatok kategóriát nézzük, akkor rengetegszer. Már eleve a sok-sok nagyon hasonló, szinte már megegyező kérdés. Meg akkor ott vannak még akik hónapokig lovagolnak a problémájukon, és újra és újra felteszik ugyan azt a kérdésüket.
2021. okt. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezt minimum 6-szor (a régebbi linkelt kérdések alapján):


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Mondjuk az is megemlítendő, hogy egy idő után megúntam belinkelni a régi kérdést (ami a mégrégebbit tartalmazza, majd az utolsó a választ is)

2021. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!