Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ezen a fórumon milyen címkeátí...

U. Xorter kérdése:

Ezen a fórumon milyen címkeátírási hibákkal találkoztatok? Gyűjtsük össze!

Figyelt kérdés

Minden kérdéshez lehet írni max. 6 kulcsszót avagy címkét. Viszont a fórum automatikusan átír egyes címkéket, esetenként olyanra, amit mi nem akartunk. Pl.: politikailag korrekt -> korrektség. Holott, aki tisztában van a szavak jelentésével, azok tudják, hogy köszönőviszonyban nincs e két szó. És sajnos ez fog megjelenni kiírás után, nem amit én akartam.

Ha összegyűjtitek a legfontosabb átírási hibákat, akkor a kérdés linkjét elküldöm a moderátoroknak!



2021. nov. 8. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak egyszer láttam ilyet, amikor a mostani polgármesterünkről, Veres Pálról tettem fel kérdést még a megválasztása előtt, és nem volt olyan kulcsszó, hogy Veres, és átírta arra, hogy vér, de ezen jót röhögtem, nem muszáj hibának jelezni :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__10..

2021. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 ezek szerint miskolci vagy, üdv. :))


egyébként a kérdésre:

ocsmány => csúnyaság

2021. nov. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
elektromágneses -> elektromágnes
2021. nov. 14. 04:30
 4/7 A kérdező kommentje:
bit -> .bit
2022. jan. 9. 17:17
 5/7 A kérdező kommentje:

prím -> -

számítástudomány -> -

(Miért törli őket?)

2022. febr. 6. 12:28
 6/7 A kérdező kommentje:

kontinuum -> -

kizáró-vagy -> -

2022. ápr. 14. 00:40
 7/7 A kérdező kommentje:
aerob -> aerob mozgás
2022. máj. 4. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!