Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ki volt a legbutább akivel...

Ki volt a legbutább akivel itt találkoztál gykn? linkeld a kérdést?

Figyelt kérdés
2021. máj. 29. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2021. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Vannak ennél sokkal butábbak, de ez a legutóbbi, amire emlékszem. A kérdező meleg férfi, és azt kérdezi, hogy vérfertőzést fog-e kapni, ha távoli rokonával csinálja, aki szintén férfi. 😆


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

2021. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj be a politika rovatba és nézd meg a fideszesek kérdéseit.
2021. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy pasas a Művészetek kategóriában, vagy háromszor regsiztrált, naponta megkérdezte ugyanazt, mert nem hitte el a válaszokat. Aztán törölték.
2021. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Politika kategóriában rengetegen vannak, egyszerűen nem képesek elfogadni a másik véleményét. Akármilyen ellentétes válaszok vannak, minden le van ott pontozva, akkor is ha tényeket ír le valaki vagy az igazságot
2021. jún. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak pár kérdésre válaszoltam ott az évek során és nagyon diplomatikusan fogalmaztam, de mégis mindig le lettem pontotva. Nem is érdemes írni oda így. Amúgy meg látok itt pl egy 50%-os értékelőt, aki mindent lepontoz válogatás nélkül, értelmes pontos válaszokat is. Gondolom ugyanaz a személy lehet, ő sem lehet normális.
2021. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!