Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Ez hogyan működik ezen az...

Ez hogyan működik ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Egy kérdésemnél valaki ír nekem privát üzenetet, de előtte már beszéltünk privátban régebben, akkor látni fogja a felhasználó nevemet egyből? Mert ha először ír akkor nem látja azt tudom.

2021. nov. 9. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2021. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Mikor a kérdésedre/válaszodra ír, akkor azt látja, hogy "ismeretlen válaszoló/kérdező"-nek ír.

Csak ha válaszolsz neki, akkor látja meg ki vagy.

2021. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez engem is pont érdekelt. Még régebben valakinek segítettem privátban, teljesen normálisnak látszott.


Aztán pár napja egy kérdésre válaszoltam, valami totál semleges dolog volt, asszem hardveres, és mertem írni nyilvánosan, hogy a kiválasztott AMD-s rendszer helyett egy játékra ár/értékben jobban megfelelő Inteles konfigot válasszon szerintem.


Erre küldött egy anyázós privátot hogy mit merek AMD-re rosszat mondani, meg Intel fan vagyok, persze nem így fogalmazva.


Gondoltam is rá, na vajon írjak-e vissza, hogy szívesen, hogy múltkor meg 10-15 privátot váltottam vele egy másik kérdés kapcsán, vagy esetleg így látja, majd miután elküldte, hogy nekem küldte el... de akkor ezek szerint nem látszott neki. Mondjuk jobb is így.

2021. nov. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!