Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Hogy működik ezen az oldalon...

Hogy működik ezen az oldalon a pontozás?

Figyelt kérdés

Nem mintha érdekelne hogy hányadik vagyok a toplistán... de már több kérdésre adtam olyan választ amit a kérdező hasznosnak talált és a válasz pontjaimnál még mindig csak egy -5 van kiírva, ez minden. A részletezésnél azt írja hogy egy kérdést -5-től +5-ig értékelhetnek. Most akkor csak egy rossz válaszomon kívül a többit még nem értékelte senki?

Alatta meg azt írja, hogy "Mások értékelése alapján -1%-ban hasznos válaszokat adsz", hát ezt sem tudom értelmezni.



2014. okt. 5. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezek indulási adatok; a pontrendszerben még nem értékelnek, és a válaszaid sem értékelik még. Erre utal a -1%-os hasznosság: ez kezdő érték ("teljesítménnyel" ilyet nem lehet elérni, mert a legkisebb érték 0%). Így különböztetik meg a kezdő értéket, nem 0%-nak írják, mert akkor a kezdő érték és az idővel elért 0% nem lenne megkülönböztethető.

Ha választ írsz, bizonyára nem jelenik még meg, hogy "A válaszíró XX%-ban hasznos válaszokat ad."

2014. okt. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kimerítő választ kapsz ha kihúzod a "KATEGÓRIÁK" sufni "Kategória toplista" fiókját!
2014. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
azt én is elolvastam ami ott le van írva, de szerintem a kérdésből ez kiderül...
2014. okt. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!