Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a moderátorok jó szívűek, és több esélyt adnak?

Figyelt kérdés

Az előbb is egy topikban vitába elegyedtem. Simán kaphattam volna büntetést, de csak törölték a kommenteket. Meg máshol is elszaladt velem a ló!


Mostantól jobban fogok viselkedni.


2022. jan. 8. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Csak nem a csaj kérdése akire állandóan rámászik a palija?
2022. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem.
2022. jan. 8. 13:58
 3/7 A kérdező kommentje:
valláskritika rovat, evolúctagadókkal való vita
2022. jan. 8. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Engedékenyek, az biztos. Ha szigorúan vennék a szabályzatot, akkor a válaszok hatvan százalékát törölnék kb.
2022. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%

Időnként engedékenyek, időnként meg nem.

Mindig szigorúak azokkal, akik árthatnak az oldalnak, vagy nem illenek bele az oldal gazdájának világképébe.

2022. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
A moderátorok is emberek, nem gépek. Pont ezért valószínűleg minden esetben mérlegelve van az adott szabálysértések súlya és gyakorisága. Nekem már több kérdésem is törölték az elmúlt években, de mivel sosem szándékosan szegtem szabályt, nem provokáltam, egyszerűen csak szerencsétlen megfogalmazás, a szabályok félre- vagy kreatívan értelmezése, vagy egyéb baki okozta a törlést, így nem is tiltottak még ki szerencsére. Az utóbbi időben pedig már még jobban igyekszem odafigyelni, mégis pl. pont két napja törölték egy kérdésem, mert szerepelt benne a "szúrnátok" kifejezés, ami nem gondoltam hogy trágárságnak minősül (én legalábbis abban a hitben voltam), viszont ezek szerint úgy tűnik másoknak az.
2022. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Aki a profilja szerint többnyire normálisan irkál, annak a nem megfelelő hsz-át csak simán törlik, és ezzel ennyi.

Nincs olyan mennyiségű felhasználó az oldalon, hogy a kétharmadukat ki lehetne tiltani, vagy akár csak büntetéssel elijeszteni. Inkább elnéznek mindent, csak maradjon az olyan felhasználó, aki nem főállásban foglalkozik mások sértegetésével meg trollkodással. Az aranytojást tojó tyúkot nem szokták elzavarni a háztól azért, mert néha tojik egy-egy görbét is.

2022. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!