Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyetértetek azzal, hogy a...

Egyetértetek azzal, hogy a pontozási rendszert be kéne szüntetni itt gyakorin?

Figyelt kérdés
Engem nagyon kiakaszt ez hogy az ember normálisan részletesen válaszol, energiát tesz a részletes válaszba és akkor ha valakinek nem tetszik akkor szépen lepontozza. Főleg az olyan kérdéseknél ritka szánalmas ez ahol azt kérdezik hogy például mi a kedvenc színed... :D

2019. nov. 17. 20:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Yes.
2019. nov. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
51%
...és csak IQ teszt után lehessen kérdést feltenni.
2019. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Én letojom,őket minősíti.Semmi nem múlik rajta,hogy épp lepontoznak,vagy fel.
2019. nov. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
64%

Szerintem van létjogosultsága, de jobb lenne egy hasznos/haszontalan jelző, ahol szám szerint meg lehet nézni ki mit gondol az adott válaszról.


Illetve kötelező lenne a felhasználó név megjelenítése, hogy egyszerűbb legyen kiszűrni és jelenteni a trollokat, legyen szó kérdezőről vagy válaszolóról.

2019. nov. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Igazából engem azért zavar, mert ha pl felteszek egy kérdést akkor zavaró lehet a hasznosság. Tehát pl nem vagyok kompetens valamiben, megkérdezem, jön egy darab válasz, ami mondjuk 20%ra van pontozva. De más nem ír utána javítást vagy más véleményt csak lepontozza a választ. Aztán meg a másik eset amit a kérdésben is írtam, hogy szívesen segítek és adok részletes választ erre folyton lepontozznak indoklás nélkül.
2019. nov. 17. 20:26
 6/21 anonim ***** válasza:
34%
Ezzel az a baj, hogy ha ilyen kompetensség kell, annak inkább te járj utána. Akkor valódi választ kapsz. Néha sokan mondanak hülyeséget.
2019. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
38%

Egyetértek 4-essel.

Illetve kiemelten mutassák meg, hogy a KÉRDEZŐ számára hasznos volt-e a válaszom vagy sem. Mert ugye alapesetben neki szántam a választ, nem a sok, sötétben kavaró, lepontozó suttyónak, aki tán hozzá sem szólt.

Számtalanszor jön olyan reagálás, hogy a kérdező írta, hogy ő senkit nem pontozott le, mégis látszik, hogy le vannak pontozva abszolút értelmes, építő jellegű válaszok.

És igen, kötelező legyen nick-névvel hozzászólni. Ez a trollok, agresszív bunkók ellen is némi védelmet jelentene.

2019. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Na most is... Mindenkit felpontoztam erre látom hogy 50%osak a válaszok!! Ez annyira szánalmas!

Amúgy persze ami fontos annak mindenképpen utána járok, de van mikor mondjuk a hivatalos elintézésre várni kell. Vagy pl amíg nem jut orvoshoz az ember stb.

2019. nov. 17. 20:42
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Igen, és akkor is rossz válaszokat pontoznak fel, amiket úgy gondolnak. 2 hagyatékin is voltam 2 év alatt, és ha kérdés van róla, a hibás válaszok fel vannak pontozva. Ha nem tudnám a jó választ, én is elhinném, hisz ennyi ember nem tévedhet. Dehogynem.
2019. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ugyanazok a névtelen bunkók pontoznak le mindenkit most is, akik a többi válasznál is.

Az a röhej, hogy akik itt hozzászóltunk, gyakorlatilag ugyanazt mondjuk, tehát a lepontozók hozzá sem szóltak!

2019. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!